Zgłaszają się kolejne ofiary gwałciciela ze Śródmieścia

Nowe fakty w sprawie gwałciciela ze Śródmieścia. Po tym, jak 26-latek w ciągu kilku godzin zaatakował cztery kobiety w centrum Warszawy, policjanci analizują akta podobnych starych spraw. Okazuje się, że ofiar zboczeńca było więcej.

Jak informuje PAP, policjantom udało się okazać Kamila W. kobiecie, która została zaatakowana 9 czerwca w centrum miasta. Od razu rozpoznała sprawcę. Jak informuje nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji, niebawem Kamilowi W. zostaną przedstawione nowe zarzuty.

Jednak to nie koniec, bo policjanci nadal sprawdzają akta kolejnych spraw, gdzie doszło do gwałtu lub próby gwałtu, ale dotąd nie wykryto sprawcy.

Był brutalny

Sprawę gwałciciela serwis Metrowarszawa.pl opisał jako pierwszy. We wtorek podaliśmy, że 16 czerwca 26-latek w Ogrodzie Saskim i na placu Defilad zaatakował cztery kobiety. Jedną zgwałcił, drugą – jak informuje policja – doprowadził przemocą do innej czynności seksualnej. Dwie pozostałe kobiety usiłował zgwałcić.

Poszukiwania były dramatyczne, bo w czasie gdy funkcjonariusze szukali sprawcy, na komendę zgłaszały się kolejne kobiety, które mówiły o tym, że zostały zaatakowane. Na szczęście mężczyznę udało się zatrzymać kilka godzin po ostatnim ataku.

Śledczy informują, że młody mężczyzna był wyjątkowo brutalny. - Szarpał swoje ofiary za włosy i ubrania, bił je i nawet gryzł po całym ciele - mówi nadkom. Szumiata.

Kamil W. został tymczasowo aresztowany. W prokuraturze tłumaczył, że zrobił to pod wpływem alkoholu. Z kolei przed sądem na posiedzeniu aresztowym dodał, że "coś w nim eksplodowało" i dlatego atakował.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicy? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o:
Komentarze (32)
Zgłaszają się kolejne ofiary gwałciciela ze Śródmieścia
Zaloguj się
 • ukw8087

  Oceniono 12 razy 12

  wyrwać chwasta , wyeliminować ze społeczeństwa.
  Ten bydlak się nigdy nie zresocjalizuje , to typ , któremu takie sytuacje sprawiają przyjemność.
  Cztery kobiety w ciągu kilku godzin , nienasycony zwyrodnialec.
  Na początek wykastrować , tępym nożem ... , żeby bolałoooo.

 • clevland

  Oceniono 16 razy 12

  Dwie moje koleżanki noszą noże.
  Wiedzą jak się nimi posługiwać.
  Ten gwałciciel nie przeżyłby "spotkania".

 • metaxo

  Oceniono 5 razy 3

  czy to była pięta?

 • hunkyyankee

  Oceniono 4 razy 0

  Głosował na piSS.

 • komuno

  Oceniono 13 razy -1

  Cała kultura gwałtu syci się uległością i grzecznością kobiet. Większość kobiet jest wychowywana na delikatne, uległe, ciche, grzeczne i łagodne. "Jak będziesz się tak rzucać to męża nie znajdziesz", "Kto taką awanturnicę zechce?"

 • komuno

  Oceniono 6 razy -4

  Jak się bronić w sytuacji przemocy to nie wiem, ale jak przeszkadza ci jakiś oblech to trzeba dłubać w nosie patrząc mu w oczy.

 • rave8

  Oceniono 50 razy -24

  Jak Ziobro chciał zaostrzyć kary dla gwałcicieli to przecież wrzask że zamach na konstytucje i prawa człowieka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX