Korki Warszawa. Duże utrudnienia na trasie S8

Korki i utrudnienia na trasach wylotowych z Warszawy. Sprawdziliśmy, jak dokładnie wygląda sytuacja na drogach w piątek po południu. Kierowcy powinni szczególnie uważać na trasie S8.

Korki w Warszawie. Stan na godzinę 17.

Korek na trasie S8 ciągnie się aż od Lazurowej do Marymonckiej w kierunku Bródna. W przeciwnym kierunku tłoczno jest na moście Grota-Roweckiego. Duże utrudnienia również na Wisłostradzie na odcinku od Gwiaździstej do Pułkowej oraz na odcinku od Zaruskiego do tunelu Wisłostrady.

Dłużej niż zwykle, jedzie się na autostradzie A2 na odcinku od węzła Konotopa do węzła Pruszków. Tam utrudnienia powodują roboty drogowe.

Utrudnienia w centrum

Korki w Warszawie również w centrum. Wolniej pojedziemy Alejami Jerozolimskimi, Trasa Łazienkowską, Wawelską, Aleją Jana Pawła, Andersa czy w okolicach ronda Marsa.

Tłoczno też na Wale Miedzeszyńskim na odcinku od mostu Łazienkowskiego do mostu Poniatowskiego i dalej Wybrzeże Szczecińskie na odcinku od mostu Poniatowskiego do mostu Siekierkowskiego.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicy? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Jak jeżdżę po Warszawie, to...

Więcej o: