World Tour Warsaw 2018. Największa impreza poświęcona siatkówce plażowej powraca do Warszawy

World Tour Warsaw powraca. W 2018 znowu będzie można oglądać w Warszawie siatkówkę plażową na najwyższym poziomie. Kiedy odbędzie się World Tour Warsaw 2018?

World Tour Warsaw to impreza sportowa poświęcona siatkówce plażowej. To wydarzenie o randze światowej, którego nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w Polsce. Będzie trwało pięć dni i zgromadzi najwybitniejszych sportowców na całym świecie. 

World Tour Warsaw 2018

Siatkówka plażowa wraca do Warszawy. Od 27 czerwca do 1 lipca 2018 odbędzie się kolejna edycja World Tour Warsaw, w której wezmą udział czołowi polscy kadrowicze oraz najlepsze światowe duety. 

W tym roku World Tour Warsaw odbędzie się w MONTA Beach Volley Club na ul. Zaruskiego 12.

Siatkówka plażowa w Warszawie i...

Osoby, które wybierają się na World Tour Warsaw mogą spodziewać się nie tylko siatkówki plażowej. Podczas imprezy w MONTA Beach Volley Club będzie można znaleźć także inne atrakcje. 

Organizatorzy informują, że oprócz siatkówki plażowej codziennie będą także zajęcia sportowe (zumba, pilates), gry i zabawy dla dzieci (malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane), loty balonem oraz koncerty i beach party. 

Bilety na World Tour Warsaw

Wstęp na część trybun World Tour Warsaw jest bezpłatny. Można jednak kupić bilet, który gwarantuje miejsce siedzące w wybranych sektorze trybun bez względu na ich zapełnienie. 

Już teraz dostępne są bilety na World Tour Warsaw. Miłośnicy siatkówki plażowej mogą kupić bilet normalny, bilet rodzinny lub bilet VIP. 

Bilet VIP na World Tour Warsaw upoważnia do wejścia na trybunę VIP (zadaszona trybuna tuż przy samym boisku głównym) oraz do korzystania z cateringu.

Ceny biletów na World Tour Warsaw wahają się od 15 do 25 złotych (w zależności od dnia, który wybierzemy). Bilety na wszystkie pięć dni imprezy kosztuje 200 złotych.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicach? napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Trenują lacrosse na ulicach Warszawy. Ich film podbija USA. Czy ten sport opanuje stolicę?

Więcej o: