Poważny wypadek w szkole filmowej. Szpada wbiła się w głowę kobiety

W Warszawskiej Szkole Filmowej doszło do poważnego wypadku. Szpada wbiła się w głowę kobiety. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Stołeczna policja potwierdza, że w nocy z piątku na sobotę w szkole filmowej na ul. Zajączka na warszawskim Żoliborzu doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Szpada wbiła się w głowę kobiety

Do zdarzenia doszło około 1 w nocy na sali prób w szkole filmowej. Policja poinformowała, że ćwiczebna szpada wbiła się w głowę około 40-letniej kobiety. 

Młodszy brygadier Piotr Rutkowski ze straży pożarnej powiedział w rozmowie z Tvnwarszawa.pl, że strażacy, którzy pojawili się na miejscu pomogli ustabilizować stan kobiety. Dodał, że odcięto część szpady, żeby poszkodowaną można było łatwiej przetransportować.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Kobieta trafiła do szpitala. Gdy tam dotarła, była nieprzytomna. 

Informację o wypadku potwierdziła również Warszawska Szkoła Filmowa. Poinformowano, że poszkodowana to wykładowczyni szkoły, która przebywa obecnie w szpitalu. 

Jesteśmy w stałym kontakcie z jej bliskimi, gotowi do zapewnienia wszelkiej pomocy. Bezpośrednio po wypadku zapewniliśmy osobom obecnym podczas tego zdarzenia pomoc psychologa i prawnika - czytamy w oficjalnym oświadczeniu wysłanym do redakcji.

Zapewniono również, że WSF podjęła wszelkie działania w celu wyjaśnienia okoliczności wypadku, współpracując z odpowiednimi organami. 

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicy? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Jedziesz rowerem i nagle... gdzie się podziała droga? Takich miejsc w Warszawie jest mnóstwo [WIDEO]

Więcej o:
Komentarze (43)
Żoliborz. Szpada wbiła się w głowę kobiety podczas próby w Warszawskiej Szkole Filmowej
Zaloguj się
 • krzysztof_ptk

  Oceniono 35 razy 27

  Szpada znalazła się przypadkowo w głowie kobiety a salmonella przypadkowo w ciastkach. I przypadkowo pomocnik aptekarza zarządzał armią....

 • Black Swan

  Oceniono 50 razy 26

  " Szpada wbiła się w głowę kobiety"

  coś ściemniacie... Nie wierzę, że Szpada zrobiła to sama z siebie... Mam nadzieję, ze stosowne śledztwo ustali kto Szpadę do tego nakłonił...

 • warszawa1967

  Oceniono 19 razy 15

  Zajęcia z Paprykiem Vegetą?

 • czechy11

  Oceniono 50 razy 14

  Jest tylko jedna szkoła filmowa - Łódzka filmowka!!! Reszta to atrapy dla niespełnionych Kyorzyn gdxie grupka chciałaby fruktow z kady rozdawanej przy korycie.

 • art_102

  Oceniono 12 razy 8

  Artykuł napisany na żenującym poziomie, i można sobie pożartować z jego autorki Oli Sup...cośtam, ale kpiny z kobiety, która jest bardzo poważnie ranna, a nawet może stracić życie, jest potworne! Co to, kabaret jakiś? Co się z wami, ludzie, dzieje?!!!

 • 3-kuleczka

  Oceniono 19 razy 7

  jest tylko jedna filmówka w Łodzi, jest tylko jedno harcerstwo ZHP, jest tylko jedno Opole jest tylko jeden Janów, Uniwersytów jest tylko kilka Kraków, warszawa, Wrocław itd
  te badziewia rydzykowe i inne szkoły na których chałturzą i udają ze uczą to dno
  Mam nadzieje ze jeszcze doczekam czasów gdy wrócimy do normalności, gdy diabli wezmą nawiedzonych pisuarów którzy rozpieeeprzaja nam Polskę

 • ochujek

  Oceniono 17 razy 7

  Pewnie kręcili propagandową kobyłę o winie Tuska, zamachu smoleńskim i totalnej opozycji.

 • joanna_can

  Oceniono 6 razy 6

  Szpada wzięła się wbiła?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX