Poważny wypadek w szkole filmowej. Szpada wbiła się w głowę kobiety

W Warszawskiej Szkole Filmowej doszło do poważnego wypadku. Szpada wbiła się w głowę kobiety. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Stołeczna policja potwierdza, że w nocy z piątku na sobotę w szkole filmowej na ul. Zajączka na warszawskim Żoliborzu doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Szpada wbiła się w głowę kobiety

Do zdarzenia doszło około 1 w nocy na sali prób w szkole filmowej. Policja poinformowała, że ćwiczebna szpada wbiła się w głowę około 40-letniej kobiety. 

Młodszy brygadier Piotr Rutkowski ze straży pożarnej powiedział w rozmowie z Tvnwarszawa.pl, że strażacy, którzy pojawili się na miejscu pomogli ustabilizować stan kobiety. Dodał, że odcięto część szpady, żeby poszkodowaną można było łatwiej przetransportować.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Kobieta trafiła do szpitala. Gdy tam dotarła, była nieprzytomna. 

Informację o wypadku potwierdziła również Warszawska Szkoła Filmowa. Poinformowano, że poszkodowana to wykładowczyni szkoły, która przebywa obecnie w szpitalu. 

Jesteśmy w stałym kontakcie z jej bliskimi, gotowi do zapewnienia wszelkiej pomocy. Bezpośrednio po wypadku zapewniliśmy osobom obecnym podczas tego zdarzenia pomoc psychologa i prawnika - czytamy w oficjalnym oświadczeniu wysłanym do redakcji.

Zapewniono również, że WSF podjęła wszelkie działania w celu wyjaśnienia okoliczności wypadku, współpracując z odpowiednimi organami. 

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicy? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Jedziesz rowerem i nagle... gdzie się podziała droga? Takich miejsc w Warszawie jest mnóstwo [WIDEO]

Więcej o: