Komentarze (66)
"Siedzą w boksach jak w call center i dzwonią". W samej Warszawie wyłudzili od ludzi 18 mln zł!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gaciekesikowej

  Oceniono 10 razy 4

  ja się tak zastanawiam ilu durni tu się wymądrzających jak zostanie staruchami będzie dymanych na co popadnie? zobaczymy. Co do Policji to nie wiem jak to nazwać bo to nawet na nieudolność nie wygląda, dzień po dniu wałek na wałku a oni z tym nic zrobić nie potrafią.

 • margot452

  Oceniono 3 razy 3

  Głupota ludzka nie ma granic.

 • kocurimysza

  Oceniono 3 razy 3

  JAKIM TRZEBA BYC NIE ROZUMNYM ZEBY DAWAC NIE SPRAWDZAJAC CZY TO JEST PRAWDA . a WYSTARCZY JEDEN TELEFON DO TEJ OSOBY a jak nie Odbiera TO NA POLICJE . COZ GLUPICH i NAIWNYCH NIE SIEJA !!!.

 • usera

  Oceniono 5 razy 3

  To nie jest polski wynalazek. Podobną historią zaczynał się francuski film obejrzany przeze mnie kilkanaście lat temu. W pierwszych scenach filmu bohater na luzie odebrał pieniądze od starszej pani, która mu dziękowała ze łzami w oczach. Wtedy do końca trudno było mi się zorientować o co tak naprawdę chodzi. Dlatego ta scenka utkwiła mi w pamięci.

 • scierplaminoga

  Oceniono 5 razy 3

  próbowali tak oszukać moją matkę, lepiej dla nich żebym ich nie spotkał

 • vinogradoff

  Oceniono 2 razy 2

  Z psychologicznego punktu wiedzenia w tej methodzie na wnuczka najwazniejsze jest to, ze Przestepocy okradaja Tych co maja nature tez PRZESTEPCY bo jak im zaproponuja, zeby dali piniadze na LAPOWKE dla Prokuratora za jakis wypadek to ONI majac nature PRZESTEPCOW, choc to czesto Dziadkowie placa jak za zboze Osobie, ktora widza po raz pierwszy na oczy wierzac bezgranicznie ze za lapowke mozna sie wykupic od odpowiedzialnosci( Uczciwy Czlowiek w to nie wierzy) . Tymcazsem prawidlowa reakcja Kochajacej Babci czy Dziadka po telefonie , ze Wnuczka czy Wnusio spowodowal wypadek powinna byc taka,, Zaplace nie 50 000,- a a 100 000 aby Wysoki Sond dowalil Wnusiowi. SZALENCOWI porzadna PAJDE coby nauczyc Go rozumku bo dzis potracil Kobiete a jutro zamrduje jakiegos uczestnika ruchu drogowego jak dalej bedzie wozil sie ja Wariat z rajdowa predkoscia. W takim przypadku do wreczania pieniedzy mogloby dojsc w gamchu sondowym a wiec NIKT Zlodziejowi pieniedzy by nie przekazywal.

 • mirekjl

  Oceniono 2 razy 2

  Policjantka czy pseudo policjantka? Kto był kim w tej historii, bo ja nie wiem. Kto pisał ten artykuł - dziennikarz czy pseudo dziennikarz?

 • 4jaco

  Oceniono 2 razy 2

  Takie bandziory są i zawsze będą,jeżeli będą kretyni dający się nabrac na takie prymitywne teksty!

 • dr_bloger

  Oceniono 4 razy 2

  W czaszce jest zwykle dość miejsca, by zainstalować mózg. Jak coś, to pomoże Musk.

 • Anna Szurkowska

  Oceniono 10 razy 2

  Szczerze? Na debili trafia to niech ponoszą konsekwencje głupoty. Ja się pytam jakim cudem takie barany mają takie pieniądze!!! A starsi ludzie? No cóż... mogą głosować w wyborach i wpływać przez to na moją przyszłość, to niech ponoszą konsekwencje również innych wyborów - tego komu wierzą.

  Aż szkoda, że te cwaniaki co tak umiejętnie kradną, nie zrobią większego pożytku ze swojego umysłu, bo najwyraźniej jest bardziej rozwinięty niż tych, których okradają.

 • hristomoltisanti

  Oceniono 1 raz 1

  Myślicie , że to przypadek , że mają taką skuteczność akurat w Polsce ? Nie, bo jesteśmy narodem tępych ćwoków. Głosowanie na pis jest niepodważalnym dowodem.

 • kulawywos

  Oceniono 1 raz 1

  A co powiecie na firmy Polski Prąd i Gaz i Polski Prąd obecnie Elektra. Podsuwają starszej osobie (91 lat )do podpisania umowy na prąd i gaz na 5 lat!!!!! tłumacząc będzie Pan płacił mniejsze rachunki.
  Firma Polski Prąd obecnie Elektra przeszła samą siebie od 4 lat wystawiała faktury w ogóle nie dostarczając prądu, a biedny stary człowiek rzetelnie płacił i to z prowizją za opłatę na poczcie na którą szedł o dwóch kulach. Po zerwaniu tych "korzystnych "umów " przysłali noty obciążeniowe na kilkaset złotych od każdej umowy, a taka Elektra nadal przysyła faktury!!!! i co tu nie ma mądrych Policjantów żeby zrobić z tym porządek? Nie trzeba szukać wszyscy mają siedziby, adresy i .................co ?

 • Jan Ka

  Oceniono 5 razy 1

  Właśnie teraz mamy doczynienia z takimi cwaniakami z PiS którzy dorwali się do władzy i dzielą się kasą bo im po prostu się należy tak uważają i rolują wszystko co się da??

 • usera

  Oceniono 8 razy -2

  Dlaczego mają nie wierzyć? Nie tak dawno na pierwszej stronie było opisane morderstwo zacierane przez policję itd. Takich jak przejechanie matki z dzieckiem na pasach jest pewnie więcej. Wymiar sprawiedliwości jaki w Polsce jest każdy widzi.

 • jan.janowicz65

  Oceniono 9 razy -7

  "Cały przedsięwzięcie"
  No i jak tam, szechterowskie głąby, dalej głupie choć rok szkolny się lończy.

 • tojestbardzoproste

  Oceniono 18 razy -10

  Czytając tytuł pomyślałem że to artykuł o Hannie Gronkiewicz i platformie obywatelskiej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX