iTaxi przejmuje kursy na Lotnisku Chopina oraz dwóch warszawskich dworcach

iTaxi będzie obsługiwać Lotnisko im. Chopina oraz Dworzec Centralny i Zachodni w Warszawie. Oznacza to, że zarówno na terminalu, jak i przed dworcami będą teraz stały taksówki z oznaczeniem firmy.

O wygranym przetargu na przejazdy firma iTaxi poinformowała w oficjalnym komunikacie. 

iTaxi na lotnisku i dworcach w Warszawie

Firma taksówkarska będzie obsługiwać zarówno warszawskie Lotnisko im. Fryderyka Chopina, jak i dwa duże dworce w Warszawie - Centralny i Zachodni. 

Zależy nam, aby [klienci biznesowi - przyp. red.] mieli nie tylko możliwość szybkiego zamówienia przejazdu z poziomu jednej aplikacji w różnych miastach, ale również żeby taksówki - na terenie głównych węzłów komunikacyjnych - już na nich czekały - mówi prezes iTaxi Jarosław Grabowski.

Taksówki iTaxi przed Dworcem Centralnym i Dworcem Zachodnim pojawiły się już 1 czerwca. Jeśli chodzi natomiast o terminale przylotów Lotniska Chopina, to auta iTaxi będą tam stały od 1 sierpnia 2018 roku.

Taksówki iTaxi 

iTaxi działa na rynku taksówkarskim od ponad 5 lat. To polska aplikacja, za pośrednictwem której można zamówić transport. Firma działa nie tylko w Warszawie. Jej taksówki można znaleźć w ponad 150 miastach w całej Polsce, np. Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu. 

Płatności pobierane są zarówno za pośrednictwem aplikacji, jak i gotówkowo czy za pośrednictwem terminali płatniczych.

Spotkała cię nieprzyjemna sytuacja w warszawskiej taksówce? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Taksówkarze, którzy ratują życie. W Warszawie jest ich prawie 70

Więcej o: