Popchnął 6-latka na ruchomych schodach w metrze. Policja pokazała jego wizerunek

Śródmiejscy policjanci szukają mężczyzny, który pod koniec kwietnia popchnął 6-letniego Jasia na ruchomych schodach stacji metra w Warszawie. Chłopiec z obitą buzią i złamanym nosem trafił do szpitala.

Po kilku tygodniach sprawdzania monitoringu policja wytypowała mężczyznę, który poturbował chłopca. W chwili zdarzenia miał na sobie ciemne buty, jasne spodnie i t-shirt oraz narzuconą na siebie czarną rozpiętą koszulę. Na uszach miał słuchawki.

Jeżeli ktoś rozpoznaje sprawcę, powinien o tym poinformować policję dzwoniąc pod numer telefonu 22 603-91-28 lub pisząc na adres krp1warszawa@policja.waw.pl

Wizerunek poszukiwanego mężczyznyWizerunek poszukiwanego mężczyzny KSP

Rozbita głowa i złamany nos

26 kwietnia, pasażer za wszelką cenę próbował przedostać się przez tłum ludzi na ruchomych schodach, w kierunku wyjścia ze stacji Centrum. Po drodze popchnął 6-letniego Jasia. Chłopiec spadł ze schodów i mocno poturbowany trafił do szpitala w podwarszawskim Dziekanowie Leśnym.

Na początku maja, matka chłopca na własną rękę zaczęła szukać sprawcy. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie poturbowanego syna wraz ze szczegółami zdarzenia.

Byłeś świadkiem tego zdarzenia? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o: