Wjechała w 96-latka na motorowerze. Staruszek od razu wstał z jezdni. Nagle jego stan się pogorszył

W piątek w Nasielsku doszło do tragicznego wypadku. Kobieta podczas wyprzedzania wjechała w 96-letniego mężczyznę na motorowerze. Staruszek zmarł. Policja szuka świadków wypadku.

Do zdarzenia doszło 25 maja w piątek, przed godziną 9. Z ustaleń śledczych wynika, że 26-latka, która jechała hondą, zderzyła się z motorowerzystą podczas manewru wyprzedzania.

Wskutek uderzenia 96-latek przewrócił się na jezdnię. Jak informuje policja w Nasielsku, od razu z niej wstał. Nic nie wskazywało na to, że cokolwiek mu się stało. Nieoczekiwanie jednak jego stan się pogorszył. Do tego stopnia, że ratownicy, którzy przybyli na miejsce, przystąpili do reanimacji. Niestety 96-latek zmarł.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego wypadku. Jednocześnie policjanci poszukują jego świadków.

Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie, czy nawet zarejestrowali na prywatnych kamerach, proszeni są o zgłoszenie się do KPP w Nowym Dworze Mazowieckim. Informacje można przekazywać również pod nr. telefonów: 22 775 33 05 lub 22 775 22 01-04.

Masz wideo ze zdarzenia? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Jak jeżdżę po Warszawie, to...

Więcej o:
Komentarze (18)
Wjechała w 96-latka na motorowerze. Staruszek od razu wstał z jezdni. Nagle jego stan się pogorszył
Zaloguj się
 • felicjan.dulski

  Oceniono 13 razy 9

  Demencja mniej groźna niż brak wyobraźni.
  Kolejny raz się potwierdza.

 • pamejudd

  Oceniono 16 razy 8

  Tytuł na głównej taki radosny, lekki. Zatrudnijcie może jakąś sieć neuronową do ich układania. Sztuczna inteligencja będzie bystrzejsza od waszych darmowych stażystów...

 • antybandzior

  Oceniono 26 razy 6

  oto skutki dawania kierownicy do łap wszelkiej maści niedouczonym babom... zabiła czyjegoś dziadka i cieszy się życiem, a rodzina ma dramat na lata...

 • Kris Budyń-Mróz

  Oceniono 5 razy 5

  Badać do pół roku osoby do 30. Albo podniść wiek otrzymanianprawa jazdy. (to tak, a propos komentarzy pod sąsiednim artykułem)

 • ilenka50

  Oceniono 4 razy 4

  Po takich wypadkach nic nie musi wskazywać na to, że stało się coś złego, żeby wezwać pogotowie. Ludzie w szoku potrafią próbować biegać na połamanych nogach.

 • tetradrachma

  Oceniono 8 razy 4

  No, no, 96-latek zapie... na skuterze !

 • sommers

  Oceniono 4 razy 2

  Jak można mówić o osobie mającej 96 lat "staruszek". Myślałem, że przynajmniej Wyborcza nie segreguje ludzi ze względu na rasę, wiek, wyznanie i płeć!

 • kadykianus

  Oceniono 10 razy 2

  Swiadkow szukaja. Udaja, ze ten wypadek spowodowali kosmici a staruszek zabil sie sam. Co za i...ci.

 • domektomek

  0

  Biedna dziewczyna, naprawdę jej współczuję.
  Gdyby motorowerzystą była osoba młodsza, zapewne wypadek zakończyłby się potłuczeniem. A tak wypadek ze skutkiem śmiertelnym .
  Współczuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX