Wjechała w 96-latka na motorowerze. Staruszek od razu wstał z jezdni. Nagle jego stan się pogorszył

W piątek w Nasielsku doszło do tragicznego wypadku. Kobieta podczas wyprzedzania wjechała w 96-letniego mężczyznę na motorowerze. Staruszek zmarł. Policja szuka świadków wypadku.

Do zdarzenia doszło 25 maja w piątek, przed godziną 9. Z ustaleń śledczych wynika, że 26-latka, która jechała hondą, zderzyła się z motorowerzystą podczas manewru wyprzedzania.

Wskutek uderzenia 96-latek przewrócił się na jezdnię. Jak informuje policja w Nasielsku, od razu z niej wstał. Nic nie wskazywało na to, że cokolwiek mu się stało. Nieoczekiwanie jednak jego stan się pogorszył. Do tego stopnia, że ratownicy, którzy przybyli na miejsce, przystąpili do reanimacji. Niestety 96-latek zmarł.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego wypadku. Jednocześnie policjanci poszukują jego świadków.

Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie, czy nawet zarejestrowali na prywatnych kamerach, proszeni są o zgłoszenie się do KPP w Nowym Dworze Mazowieckim. Informacje można przekazywać również pod nr. telefonów: 22 775 33 05 lub 22 775 22 01-04.

Masz wideo ze zdarzenia? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Jak jeżdżę po Warszawie, to...

Więcej o: