Duże utrudnienia na rondzie Starzyńskiego. Samochód z 10 osobami w środku uderzył w słup

Przy rondzie Starzyńskiego samochód osobowy uderzył w słup oświetleniowy. Według informacji straży pożarnej, podróżowało nim 10 osób. Rondo jest zablokowane.

Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, do zderzenia doszło około godziny 3:20 nad ranem. - Kierujący mercedesem, jadąc w kierunku al. Solidarności prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem, gdy skręcał w ulicę Starzyńskiego i uderzył w słup oświetleniowy, który złamał się na pół - informuje Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji.

Według informacji straży pożarnej samochodem miało podróżować 10 osób, z czego dwie w bagażniku. - Siedem osób trafiło do szpitala - dodaje Bieniak.

Utrudnienia w ruchu

Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu. Przed godziną 7.30 przejazd przez rondo został udrożniony. Jak mówi Bieniak, nadal mogą jednak występować opóźnienia w ruchu. - Ruch kołowy na pewno nie będzie się płynnie odbywał - mówi Bieniak.

Podobnie sytuacja wygląda z komunikacją miejską. - Dolna część słupa uszkodziła trakcję tramwajową. Tramwaje jeszcze nie jeżdżą - mówi Bieniak.

Utrudnienia dotyczą linii 1, 6, 18, 20, 28, 170, 227, 500, 509. Zarówno autobusy i tramwaje były kierowane na objazdy. 

Byłeś świadkiem zdarzenia? Wyślij nam zdjęcia i napisz, co się dzieje: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Jak wygląda życie tancerza baletowego?

Więcej o: