Seks grupowy w Pałacu Kultury? Ma się tam odbyć... impreza dla swingersów

W sobotę w Pałacu Kultury i Nauki ma odbyć się impreza swingersów, na której będzie można uprawiać seks. Zarząd budynku poinformował jednak Wp.pl, że wezwie najemcę do odwołania wydarzenia. - Jeśli tego nie zrobi, wypowiemy mu umowę - powiedział prezes Rafał Krzemień.

W najbliższą sobotę w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się... impreza dla swingersów, czyli osób, które wymieniają się partnerami seksualnymi.

Wszystko to w klubie Mirage, który mieści się w Pałacu. "Zapraszamy na trzecią edycję SwingUnited - największego w Polsce wydarzenia taneczno-zapoznawczo-erotycznego w klimacie swingerskim!" - czytamy na stronie imprezy.

"Sprawdzimy, czy możemy to zablokować"

Jak informował portal Wp.pl, Sebastian Wierzbicki, członek zarządu PKiN, w piątek rano nic nie wiedział o wydarzeniu. - Nie jestem pruderyjny, ale uważam, że w takim budynku nie powinny się odbywać tego typu wydarzenia. Sprawdzimy, czy możemy to zablokować - mówił portalowi polityk SLD. Po kilkunastu minutach powiedział jednak, że "wydarzenie nie łamie żadnych przepisów, więc może się odbyć".

Ale jeszcze w piątek, po kilku godzinach, zarząd przekazał portalowi, że wezwie najemcę do odwołania imprezy. - Jeśli tego nie zrobi, wypowiemy mu umowę - powiedział Wirtualnej Polsce prezes zarządu Rafał Krzemień.

Seks w "strefie zabawowej"

Na stronie wydarzenia można było przeczytać, że "na terenie klubu ma być dostępna tzw. strefa zabawowa, w której będzie można uprawiać seks". W piątek wieczorem informacja zniknęła z witryny - nie ma tam już ani słowa o seksie (można tylko sprawdzić, że impreza potrwa od 20 do 4 rano w niedzielę).

Ale organizatorzy zapomnieli o angielskiej wersji. W dziale FAQ w dalszym ciągu możemy dowiedzieć się, że na miejscu będzie można uprawiać seks, a przewidziane proporcje gości ze względu na płeć to 450 par, 50 singli i 50 singielek.

Podstawowy bilet to koszt 69 zł. Aby skorzystać ze "strefy wystawowej" trzeba zapłacić 129 zł. W wyższych cenach dostępne są też loże - dla 6-8 osób albo 10-12.

Co myślicie o tego typu imprezach? Powinny odbywać się w miejscach takich jak Pałac Kultury? Piszcie na listy_do_metrowarszawa.pl.

"Sto lat!", "Upadku!", "Żeby nikt go nie wysadził!". Warszawiacy składają życzenia Pałacowi Kultury [WIDEO]

Więcej o:
Komentarze (122)
Seks grupowy w Pałacu Kultury? Jutro ma się tam odbyć... impreza dla swingersów
Zaloguj się
 • q-ku

  Oceniono 67 razy 49

  o wiele mniej obrzydliwe niż wielokrotne wykopywanie zwłok prawie setki ludzi

 • kociogon

  Oceniono 65 razy 45

  Dorosłym ludziom chyba wolno uprawiać między sobą seks za obopólną zgodą?

 • oczy_argusa

  Oceniono 55 razy 39

  Biletowana impreza dla dorosłych w prywatnym klubie. W czym roblem? Nie podoba się? Nie przychodź...

 • Igor Terleg

  Oceniono 62 razy 38

  Straszne, będą tam uprawiać seks. Ja bym w ogóle tych seksów zabronił.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 52 razy 28

  "W sobotę w Pałacu Kultury i Nauki ma odbyć się impreza swingersów, na której będzie można uprawiać seks."

  Ilu kleryków i ministrantów będzie?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX