Pociąg "Słoneczny" wraca na tory. Zawiezie z Warszawy nad morze szybko i tanio

Pociąg "Słoneczny" wraca. W 2018, jak co roku, zawiezie warszawiaków nad morze i z powrotem. Wiemy już, kiedy pierwszy "Słoneczny" wyjedzie na tory i ile będą kosztowały bilety. KM przewidziało też specjalną promocję na czerwiec 2018.

Koleje Mazowieckie poinformowały, że pociąg "Słoneczny" ruszy w swoją pierwszą trasę z Warszawy nad morze już niedługo.  

Pociąg "Słoneczny" 2018

Zgodnie z wieloletnią tradycją również w tegoroczne wakacje Koleje Mazowieckie uruchamiają połączenie nad Bałtyk - czytamy w komunikacie KM.

Popularny pociąg "Słoneczny" jak co roku pojedzie trasą Warszawa Zachodnia - Ustka - Warszawa Zachodnia. Pierwszy kurs ruszy nad morze 23 czerwca 2018 roku, a ostatni przyjedzie do stolicy 2 września 2018 roku.  

Już w maju Koleje Mazowieckiego informowały o tym, że "Słoneczny" w tym okresie codziennie będzie wyjeżdżał z Warszawy rano i wracał nad morza wieczorem.

Ceny biletów na pociąg "Słoneczny" 

Znamy już również ceny biletów na pociąg "Słoneczny" w 2018 rok. Oprócz tego, że będzie tanio, przewidziana jest również czerwcowa promocja. 

Za bilet normalny z Warszawy do Ustki trzeba będzie zapłacić 60 złotych, a za kurs Warszawa - Gdynia - 45 złotych. Od cen tych obowiązują oczywiście ulgi dla uczniów, studentów, emerytów oraz inne zniżki przewidziane w ofercie. 

To jednak nie wszystko. Koleje Mazowieckie przewidziały także specjalną promocję. Od 1 do 30 czerwca 2018 roku (lub do wyczerpania zapasów) w sprzedaży pojawi się również 250 biletów w promocyjnej cenie - 25 złotych

Z takim biletem będzie można pojechać pociągiem "Słoneczny" wyłącznie od poniedziałku do czwartku. Promocyjne bilety nie będą jednak obowiązywać w dniach, kiedy organizowany jest festiwal Opener, czyli 4-5 lipca 2018 r. 

Bilety za 25 złotych będą sprzedawane w kasach KM na dworcach: Warszawa Gdańska, Warszawa Zachodnia, Warszawa Śródmieście peron 1, Warszawa Wschodnia.

Jak pracują megafonistki z Dworca Centralnego

Więcej o:
Komentarze (35)
Pociąg Słoneczny 2018 nad morze. Trasa, ceny biletów, kursowanie, terminy
Zaloguj się
 • piotrm74

  Oceniono 23 razy 15

  Pierwszy kurs ruszy nad morze już jutro - 23 czerwca 2018 roku, a ostatni przyjedzie do stolicy 2 września 2018 roku.  
  jeśli jutro 23 czerwiec to który będzie pojutrze? Odstawcie te leki...

 • siwywaldi

  Oceniono 73 razy 15

  He, he....
  I jak co roku TYSIĄCE goownozjadów, którzy wybierając ten tani pociąg "oszczędzą" równowartość jednej, góra dwóch flaszek, będą jechać do tej Ustki na stojąco i tłoku przypominającym "najwspanialsze" lata 70-te :-))

  A po powrocie siądą do klawiatur i zaczną wypisywać pierdoły o jakiejś ludzkiej godności, o cywilizacji rodem z Białorusi, o braku organizacji pracy kolei. I tak do.... następnego lata, kiedy sytuacja DOKŁADNIE się powtórzy :-))

  A teraz możecie mnie minusować, tak samo jak kilkanaście dni temu, gdy wykpiłem setki koczujących pod teatrami po "bilet za 5 zł", czy tłumy na Nocy Muzeów, które NAJWYRAŹNIEJ nie wiedzą, że muzea czynne sa przez cały rok i że większość z nich można raz w tygodniu zwiedzać BEZPŁATNIE. Oczywiście w pełnym komforcie i bez tłoku :-))

 • kapitan.kirk

  Oceniono 17 razy 11

  <<< Pierwszy kurs ruszy nad morze już jutro - 23 czerwca 2018 roku >>>

  Aj, wpadłem w dziurę czasową...

 • Oceniono 11 razy 7

  Pierwszy kurs ruszy nad morze już jutro - 23 czerwca 2018 roku, a ostatni przyjedzie do stolicy 2 września 2018 roku.
  chyba wam się miesiąc zgubił...

 • acc4

  Oceniono 10 razy 6

  Jechałam nim przed 2-3 lat; było super.

 • stanislawperkoz

  Oceniono 5 razy 5

  a może godziny odjazdu i przyjazdy byście podali?

 • Emil Bonik

  Oceniono 2 razy 2

  Będzie też podobno specjalny dodatkowy wagon na przewóz parawanów.

 • kemotkemot

  Oceniono 12 razy 2

  23 czerwca juz jutro? Swoja droga Sloneczny wyjezdza po 15 z Gdanska to zaden wieczor

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX