Kursant nie ustąpił pierwszeństwa. W auto wjechał lexus. Nie żyje kobieta

W sobotę po południu w podwarszawskim Żukowie doszło do tragicznego wypadku. Uczestniczył z nim m.in. samochód nauki jazdy. Kursantka straciła życie.

Do wypadku doszło w zeszły weekend w godzinach popołudniowych w miejscowości Żuków w powiecie sochaczewskim. 

Wypadek samochodu nauki jazdy

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-letni kierowca, która prowadził samochód nauki jazdy nie ustąpił pierwszeństwa. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia z lexusem, który wjechał w auto "eLki". 

W aucie nauki jazdy znajdował się kierowca-kursant, instruktor jazdy oraz pasażerka - 32-letnia kobieta, która również była kursantką szkoły dla kierowców. Nie wiadomo co robiła w samochodzie. Można jednak podejrzewać, że zgodnie z nieoficjalnym zwyczajem kolejny kursant odwoził ją do domu po skończonych jazdach. 

Wszyscy troje w wyniku wypadku odnieśli obrażenia i trafili do szpitala. Stan 32-latki był najpoważniejszy. Została przetransportowana do szpitala w Warszawie przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety nie udało się jej uratować - kobieta zmarła. 

Sprawa trafiła do Prokuratury w Sochaczewie, gdzie ustalane będą przyczyny i okoliczności wypadku. 

Jesteś świadkiem niepokojącego lub nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicy? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Pędzi Wiertniczą w Warszawie. Prawie potrąca pieszego na pasach. Nagle zjawiają się oni

Więcej o: