Poprosił, żeby nie pili alkoholu przed jego barem z kebabami. Pobili go metalową pałką

Dwóch mężczyzn pobiło Egipcjanina, bo zwrócił im uwagę, żeby nie pili alkoholu pod jego barem z kebabami. Zadali mu ciosy metalową rurką, potem wybili szybę w jego lokalu. Ich znajoma wyzywała go.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z lokali na terenie warszawskich Włoch. Jak ustalili policjanci, 38-letni obywatel Egiptu, Mohammed, został pobity przez dwóch mężczyzn.

Tylko dlatego, że ich poprosił

Jeden z nich pobił go metalową rurką, a potem wybił szybę w jego barze. Kobieta, która była w ich towarzystwie, miała publicznie wyzywać go ze względu na jego pochodzenie.

Jak podaje policja, Egipcjanin został zaatakowany tylko dlatego, że wyszedł z baru i poprosił mężczyzn o nie spożywanie alkoholu pod jego lokalem.

Zostali aresztowani

Policjanci wytypowali trzy osoby mogące mieć związek z tym zdarzeniem. Kilka dni temu 42-letnia kobieta oraz 24 i 25-letni mężczyzna zostali zatrzymani.

Materiał został przekazany do prokuratury. Jak poinformował Metrowarszawa.pl Łukasz Łapczyński z prokuratury, śledczy przedstawili Magdalenie K. zarzut publicznego znieważenia z powodu przynależności narodowej lub etnicznej. Wobec niej prokurator zastosował dozór policyjny. Mężczyźni mają zarzut pobicia Egipcjanina. Dodatkowo Paweł L. odpowie za pobicie przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, grożenie śmiercią i uszkodzenie mienia - informuje. 

Decyzja sądu zostali oni tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Natomiast kobieta usłyszała zarzut za publiczne naruszenie praw oraz wolności obywatelskich i została objęta policyjnym dozorem. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem ataku na tle rasistowskim? Lub jego ofiarą? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Co się dzieje, gdy torba wpadnie między pociąg a tory? "Dajcie mi 30 sekund!" [WIDEO]

Więcej o:
Komentarze (88)
Poprosił, żeby nie pili alkoholu przed jego barem z kebabami. Pobili go metalową pałką
Zaloguj się
 • inny_wolny_login

  Oceniono 78 razy 52

  Stołeczne ćwoki wyklęte z rozumu lecz dopieszczane przez rządzących i ich "narrację"

 • stanislawperkoz

  Oceniono 64 razy 46

  wyszedłby Polak i też by łomot dostał, do tego pewnie zostałby zwyzywany od cw... chu... itd. ot takie bydło chodzi po ulicach

 • fruqo3

  Oceniono 49 razy 39

  Prawdziwi patrioci, wstali z kolan i unieszkodliwili potencjalnego terrorystę.
  Czekam na posłankę Mazurek która powie że "nie popieram, ale rozumiem".
  A to dopiero preludium - jeszcze będziemy mieli naszą własną "kryształową noc" po tym jak zachęceni przez obecną władzę bezkarnością zwyrodnialcy kupieni za 500+ przy całkowitej bezczynności "policji" złapią jeszcze odrobinę wiatru w żagle.

 • yoonac

  Oceniono 57 razy 33

  Błaszczak 2017: "89% Polaków czuje się bezpuecznie."

  A ilu obcokrajowców w Polsce czuje się bezpiecznie?

 • 600ps

  Oceniono 36 razy 18

  Ludzie biednego egipcjanina pobili uchodzcy ci co roznosza choroby. Polacy to tolerancyjny kraj kochajacy ludzi którzy potrzebuja pomocy, kazdy katolik dobrze wie ze biednych trzeby ubic i pozbawic wody. Taka jest teraz polska fekaliami pokryta i smrodem pachnaca.

 • azjael

  Oceniono 27 razy 15

  A czemu nie za usiłowanie zabójstwa, tylko za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia - jedyny kraj, który chroni kryminalistów (ale skoro kryminaliści ułaskawiani przez prezydenta są u władzy, to co się dziwić)

 • pokon

  Oceniono 39 razy 15

  Błaszczak, dumny jestes z siebie? Nie darmo dostałeś ponad 80 tys PLN nagrody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX