Zwyzywał pasażera w SKM. "Nie mam ochoty patrzeć na pana ryj". Wszystko nagrała telefonem

- Jak pan, k***a, ma padaczkę, to pan się przesiądzie, k***a - usłyszał w pociągu SKM pasażer od mężczyzny, naprzeciw którego usiadł. - Z żoną jedziemy na wakacje, nie mam ochoty patrzeć na pana, który się dosiadł do nas - mówił niezadowolony urlopowicz.

W czwartek ok. 9 rano w pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej relacji Sulejówek Miłosna-Lotnisko Chopina (S2) jeden z pasażerów głośno wyrażał swoje niezadowolenie. Powód? Naprzeciwko usiadł mężczyzna, który najwyraźniej go irytował.

Wcześniej - jak podaje Warszawa.eska.pl - nowo przybyły powiedział, że ma padaczkę i zakasłał. To wzburzyło współpasażera.

- Jak pan, k***a, ma padaczkę, to pan się przesiądzie, k***a. Nie mam ochoty patrzeć na pana ryj - mówi mężczyzna. Wszystko widać na nagraniu zza foteli naprzeciwko.

"Pan sobie pójdzie i 'ćmunka' tam w okno"

- Ja nie będę "ćmunkał", kurna, patrzył się w jego twarz, kurna - ciągnie oburzony pasażer. I zaczyna przedrzeźniać chorego mężczyznę, udając kaszel, charczenie. - Dusi się co chwila. Z żoną jedziemy na wakacje, nie mam ochoty patrzeć na pana, który się dosiadł do nas - dodaje.

- Ja mam prawo usiąść tam, gdzie mi się podoba - odpowiada na to zaatakowany. - No i dobrze. Niech pan sobie siedzi, ale "ćmunka" sobie pan i wzdycha i tak dalej. Sobie 10 metrów dalej, ma pan czwórkę wolną, zaraz po przekątnej - radzi urlopowicz.

- I co pan robi problem. Czwórka wolna, pan sobie pójdzie i "ćmunka" tam w okno - dodaje. - A trochę ciszej nie można, bo mnie boli głowa, kolego - odpowiada na to chory. - Można - mówi na to niezadowolony. - Nie krzycz - pada do niego (być może to małżonka).

"Groził pobiciem"

Całą sytuację nagrała pani Anna. - Pasażerowie zaczęli uciszać awanturnika i odpuścił - opowiada dalszy ciąg, którego nie ma już na filmie. - Wcześniej groził pobiciem tego pana, jak się nie przesiądzie - mówi w rozmowie z Metrowarszawa.pl.

- Trzeźwy był chyba, ale kto wie... - dodaje.

Spotkało was w pociągu jakieś niecodzienne zdarzenie? Piszcie na listy_do_metrowarszawa@agora.pl.

Więcej o:
Komentarze (91)
Zwyzywał pasażera w SKM. "Nie mam ochoty patrzeć na pana ryj". Wszystko nagrała telefonem
Zaloguj się
 • popijajac_piwo

  Oceniono 86 razy 72

  Suweren wstał z kolan, wziął pińcet plus i pojechał na wakacje. Może lepiej, żeby nie wracał?...

 • cassius769

  Oceniono 58 razy 56

  Ten cham nie potrafi poprawnie zlozyc nawet jednego zdania.

 • cezar85

  Oceniono 56 razy 54

  as mógł parawan rozłożyć

  i nikt by się nie dosiadł

 • ubrana_prawda

  Oceniono 56 razy 54

  Te wakacje "niezadowolonego" to chyba w szpitalu psychiatrycznym.

 • shtalman

  Oceniono 49 razy 43

  Prawdziwy wolak i katolik okazał miłosierdzie, a mógł go wyrzucić z pociągu

 • jaja-kaczora

  Oceniono 47 razy 43

  no coz takie mamy spoleczenstwo; cham w gumiakach z wylazaca sloma, odlozyl widly na bok i jedzie z baba na wczasy!

 • pensylwania2

  Oceniono 57 razy 41

  Janusz wybrał się z Grażynką na wczasy do Bułgarii, bo uzbierał z 500 plus, a dzieciaki dziadkom podrzucił. Kolejny patriota wyklęty co powstał z kolan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX