81-latka denerwowały zaparkowane auta. Wyciągał śrubokręt i brał się do roboty

Parkowanie w Warszawie. 81-latek wpadł na nietypowy sposób walki z zaparkowanymi samochodami. Jego zdaniem stały nieprawidłowo, więc wyciągał śrubokręt i rysował nim po pojazdach.

Starszy mężczyzna został złapany przez policję na jednym z mokotowskich osiedli. O uszkodzeniach na karoserii powiadomili dzielnicowych mieszkańcy. 

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce okazało się, że uszkodzonych jest nawet kilkanaście, prawidłowo zaparkowanych samochodów. Szybko wpadli na trop 81-latka, który, jak się okazało, do niszczenia aut używał śrubokrętu. Mundurowi zabezpieczyli narzędzie.

Parkowanie w Warszawie - nawet do 5 lat więzienia

Stanisław S., został zatrzymany w policyjnym areszcie. Początkowo tłumaczył się, że ma chorą nogę i tylko opierał się o karoserię pojazdów, gdy przechodził, ale później przyznał, że denerwowały go, jego zdaniem, niewłaściwie zaparkowane auta.

Zatrzymany usłyszał zarzuty umyślnego uszkodzenia 11 samochodów. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Czy boisz się o swoje auto w Warszawie? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Jechał środkiem chodnika przy Marszałkowskiej w Warszawie. Wokół piesi, rowerzyści [WIDEO]

Więcej o:
Komentarze (79)
Parkowanie w Warszawie. 81-latka denerwowały źle zaparkowane auta. Wyciągał śrubokręt i brał się do roboty
Zaloguj się
 • fajny_zajety

  Oceniono 65 razy 51

  W takich sprawach nie powinno być żadnej kary więzienia. Tylko powinny być policzone koszty naprawy samochodów ,a następnie zasądzony dług do spłaty przez tego jego mościa. Do policzenia proste 11 samochodów x ilość elementów x 600 zł. Wyrok wydany w ciągu 7 dni i przesłany do egzekucji komorniczej. Do tego mandat 5 tys zł i sprawa do zamknięcia.

 • zylioner

  Oceniono 68 razy 40

  do 5 lat więzienia - to o ile więcej od zabicia pieszego samochodem na pasach?

 • Gość

  Oceniono 90 razy 30

  Żyjemy w państwie, które nie jest w stanie poradzić sobie nawet z tak stosunkowo prostym problemem jak egzekwowanie przepisów w kwestii parkowania. Co się dziwić, że powoduje to w ludziach frustrację...?

 • m33h0w

  Oceniono 35 razy 21

  Rysownik wyklęty ;)

 • smiki48

  Oceniono 25 razy 17

  dostanie karę grzywny, komornik wejdzie mu na emeryturę. Wówczas uda się do pomocy społecznej i okaże się że więcej dostanie pieniędzy niż dotychczas.

 • Google mnie wkurza

  Oceniono 45 razy 17

  Zgnoić krwiożerczą bestię w pace! Dziś rysuje samochód, jutro zje dzieciaka na obiad! :)

 • hipis3308

  Oceniono 29 razy 11

  Jeżeli większości forumowiczów, chciałoby prawie ukamienować 81 latka za porysowanie samochodów, to ich za niebezpieczną jazdę samochodem powinno się powiesić. 90% jeżdżących po polskich drogach, w czasie kierowania pojazdem używa telefonów komórkowych, wyprzedza na podwójnej ciągłej,zawraca w miejscach niedozwolonych, zawraca i jedzie pod prąd na autostradzie,nie zatrzymuje się przy znaku stóp i popełnia wiele innych wykroczeń. Jestem zawodowym kierowcą autobusu z 40 letnim stażem,to widzę jak nisko upadła kultura poruszania się po drogach. Teraz byle nieodpowiedzialny Szczyrk, idzie na prawo jazdy i go dostaje, ponieważ w byle 5 tys miasteczku, jest kilka szkół nauki jazdy.
  Połowa jeżdżących kierowców, nie powinna dostać prawa jazdy.

 • Harald Wessling

  Oceniono 14 razy 10

  W całej Warszawie sa tysiące nieprawidłowo, po chamsku zaparkowanych aut, a ten porysował te, co były zaparkowane prawidłowo? Ktos wreszcie okazuje odwagę i determinacje - ale wychodzi ze to był ... głupek? Jas Fasola? Gang Olsena? Jestem jeszcze bardziej przybity ... :(((

 • starszy-65

  Oceniono 18 razy 10

  No to dziadek zyska wikt i opierunek i tak jest zawsze, że przestępca ma właściwą opiekę dietetyczną i zdrowotną bez kolejek- muszę to przemyśleć!!!???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX