Juwenalia 2018. Kto jeszcze zagra na juwenaliach w Warszawie? Sprawdź

Juwenalia 2018 w Warszawie. Studenci warszawskich uczelni już świętują. Juwenalia potrwają jednak jeszcze do czerwca. Kto zagra?

Juwenalia 2018 w Warszawie. Za nami już m.in. Psychonalia (organizowane przez Wydział Psychologii UW), APSURDalia/MEDYKalia (organizowane wspólnie przez studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego) czy „Pele-mele” na AWF-ie, a także juwenalia organizowane przez Szkołę Główną Handlową, podczas których zagrały takie gwiazdy, jak Myslovitz, Xxanaxx, P.A.F.F., Planbe, Guzior i Żabson.

Juwenalia 2018 - Anglonalia

Amglonalia to juwenalia Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Odbędą się przed budynkiem Instytutu Anglistyki przy ul. Hożej 69 17 maja między 15 a 21.

Juwenalia 2018 - Gardenalia

A przed nami jeszcze Gardenalia organizowane przez studentów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW.

Odbędą się w piątek 18 maja. Start o godzinie 14. Podczas jedenastej edycji w Autonomii (na tyłach Nowego Światu 67/69) zagrają Otsochodzi, Linia Nocna, Sarius, Coals i PlanBe. 

Juwenalia Politechniki Warszawskiej

Juwenalia politechniki Warszawskiej odbędą się na stadionie Syrenki (ul. Batorego 10a) i potrwają dwa dni.

Rozpoczną się w piątek 18 maja. Podczas wydarzenia wystąpią Mith, Grubson i Organek. Z kolei w sobotę usłyszymy Wilki, Łąki Łan, Krzysztofa Krawczyka, My Own Wasteland i zespół Małpa. Po piątkowych koncertach afterparty w Stodole, wszystkie koncerty i imprezy darmowe.

Wspólne Juwenalia SWPS, UKSW...

Wspólna impreza kilku uczelni - uczelni UKSW, Łazarskiego, SWPS, Wszechnicy Polskiej i Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji odbędzie się 25 maja na Agrykoli. Enej, Strachy Na Lachy, Lao Che i Jamal. 

Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego odbędą się z kolei 26 maja na Agrykoli. Wystąpią Daria Zawiałow, Paulina Przybysz, Natalia Nykiel, Krzysztof Zalewski i zespół PARA.

Ursynalia

Warszawskie Juwenalia zakończą się Ursynaliami, które organizuje SGGW. Koncerty odbędą się w kampusie uczelni przy ulicy Nowoursynowskiej 166 8 i 9 czerwca. 

Wystąpią Dejw, Top Girls, Marcus P, Long&Junior, Playboys.

Chodziłeś na Juwenalia jak byłeś młodszy? Opowiedz nam o tym: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Więcej o: