Tragiczny wypadek na Mokotowie. Motocyklista zginął na miejscu

W poniedziałek na warszawskim Mokotowie doszło do tragicznego wypadku. Jeep zderzył się z motocyklem. W wyniku uderzenia mężczyzna jadący jednośladem zginął na miejscu.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Wołoskiej z Dąbrowskiego na Mokotowie w okolicach południa. Policjanci pracowali tam przez kilka godzin, a przejazd tą trasą był utrudniony. 

Śmiertelny wypadek na Mokotowie

Jak informuje stołeczna policja ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło, gdy kierujący Jeepem skręcał w lewo z ul. Wołoskiej w ul. Dąbrowskiego. Z przeciwnej strony jechał mężczyzna na motocyklu. 

Motocyklista w wyniku uderzenia zmarł na miejscu. Miał 30 lat. 

Jak informował reporter Tvnwarszawa.pl, obok motocykla leżał przewrócony betonowy kosz na śmieci. Podejrzewał, że mężczyzna, który zginął, mógł w niego uderzyć. 

Na miejscu wypadku pracowali stołeczni i mokotowscy policjanci oraz policyjni technicy kryminalistyki. Wezwany został również prokurator. 

Policja nie podaje informacji o stanie kierowcy samochodu. Dopiero zabezpieczone ślady i dowody oraz zeznania świadków pozwolą ustalić przyczyny i okoliczności wypadku. 

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicach? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Pędzi Wiertniczą w Warszawie. Prawie potrąca pieszego na pasach. Nagle zjawiają się oni

Więcej o: