Uderzył w samochód Jacka Wojciechowicza, kandydata na prezydenta Warszawy. Dziecko trafiło do szpitala

Jacek Wojciechowicz, kandydat na prezydenta stolicy, i jego alfa romeo wzięli udział w zderzeniu na ul. Modlińskiej. Kierowca volkswagena prawdopodobnie nie zauważył stojącego na światłach awaryjnych pojazdu.

W sobotę przed południem volkswagen passat uderzył w stojące na wiadukcie na Modlińskiej alfa romeo, którym podróżował Jacek Wojciechowicz - kandydat na prezydenta stolicy. Jak podaje Tvnwarszawa.pl, w wyniku zdarzenia w szpitalu wylądowało dziecko.

Policja zaznacza, że alfa romeo uległo awarii na wiadukcie na wysokości ul. Płochocińskiej. Samochód stał na światłach awaryjnych na jezdni w stronę centrum, gdy wjechał w niego kierowca passata. Prawdopodobnie nie zauważył pojazdu.

Jacek Wojciechowicz akurat był poza pojazdem

Według informacji Tvnwarszawa.pl, alfa romeo poruszał się były wiceprezydent Warszawy i obecny kandydat na jej prezydenta, Jacek Wojciechowicz. Tvnwarszawa.pl powiedział, że prawdopodobnie w jego aucie zabrakło paliwa. Jeden z kierowców zaoferował pomoc i podwiózł go na stację. W momencie zderzenia, Wojciechowicza nie było w samochodzie.

Podróżujące passatem dziecko trafiło do szpitala na badania. W stronę centrum można jechać dolną jezdnią, ale są duże utrudnienia i tworzy się duży zator - podaje portal.

Utrudnienia na ModlińskiejUtrudnienia na Modlińskiej Google Maps

Więcej o: