W szpitalu na Szaserów zamknięto wszystkie bramy. Pacjenci wściekli. "Pewnie Kaczyńskiego wywożą"

W piątek po południu zamknięto wszystkie bramy i furtki na teren szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie. Pacjenci i odwiedzający nie zostali wpuszczeni. Niektórzy podejrzewają, że było to spowodowane wizytą Jarosława Kaczyńskiego, który ostatnio leczy tu kolano. Ale powód jest inny i szpital nie mógł go zbagatelizować.

O sprawie jako pierwszy poinformował serwis WP.pl. Dziennikarzy zaalarmowały osoby, które w piątek po południu nie zostały wpuszczone do Wojskowego Instytutu Medycznego znajdującego się przy ul. Szaserów w Warszawie

Jarosław Kaczyński w szpitalu

Pacjenci oraz odwiedzający relacjonowali, że wszystkie wejścia na teren szpitala zostały zablokowane. Wpuszczono jedynie auto Służby Ochrony Państwa, a bramy szpitala miały zostać zamknięte na polecenie policji. 

Wiele osób stojących przed szpitalem spekulowało, że mogło być to związane z Jarosławem Kaczyńskim, który ostatnio przebywał w tym szpitalu. - Pewnie Kaczyńskiego wywożą. Skandal taki cyrk robić - mówił informator w rozmowie z WP.pl

Okazuje się jednak, że powód jest zupełnie inny. 

Podejrzany materiał w szpitalu

O wyjaśnienie sytuacji poprosiliśmy rzecznika szpitala na Szaserów Jarosława Kowala. - Pracownicy odebrali po południu sygnał o prawdopodobieństwie podłożenia niebezpiecznego materiału na terenie naszej placówki - mówi Kowal w rozmowie z Metrowarszawa.pl. 

Dodaje, że zgodnie z procedurami byli zmuszeni do zabezpieczenia całego terenu i zamknięcia bram. - Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to uciążliwe, ale w tej sytuacji najważniejsze jest bezpieczeństwo osób przebywających na terenie szpitala - dodaje. 

Na miejscu zjawiły się już odpowiednie służby, które badają sprawę. 

Oficer z zespołu prasowego stołecznej policji potwierdza tę informację.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicy? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Jedziesz rowerem i nagle... gdzie się podziała droga? Takich miejsc w Warszawie jest mnóstwo [WIDEO]

Więcej o:
Komentarze (251)
Jarosław Kaczyński w szpitalu. Szpital na Szaserów zamknięty z powodu alarmu bombowego
Zaloguj się
 • goostav234

  Oceniono 136 razy 124

  "Wiele osób stojących przed szpitalem spekulowało, że mogło być to związane z wizytą Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu.........."
  "Okazuje się jednak, że powód jest zupełnie inny........"
  "...Pracownicy szpitala odebrali po południu sygnał o prawdopodobieństwie podłożenia niebezpiecznego materiału na terenie naszej placówki"

  Na jedno wychodzi

 • kzet69

  Oceniono 108 razy 104

  "Pracownicy odebrali po południu sygnał o prawdopodobieństwie podłożenia niebezpiecznego materiału na terenie naszej placówki "
  Zwykły poseł kupę wreszcie zrobił?

 • june-of-44

  Oceniono 94 razy 90

  Mały samotny zagubiony satrapa. Jedyny z dwójki bliźniaków.
  Wkrótce go wywiozą z Szaserów ostatecznie. Kolanami do przodu.
  I wtedy "prawdziwi chrześcijańscy patrioci z PiS' w imieniu "przenajświętszej Rzeczpospolitej" wyciągną na siebie kwity, haki i każde możliwe świństwo. I zacznie się walka o stary wypierdziany stołek z ulicy Mickiewicza 49 na Żoliborzu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX