Pożar kamienicy na Pradze-Północ. Dym było widać z kilku kilometrów

W jednej z kamienic na rogu ulic Ząbkowskiej i Markowskiej na warszawskiej Pradze-Północ wybuchł pożar. Mieszkańcy pobliskiego budynku zostali ewakuowani. Z ogniem walczą trzy zastępy straży.

We wtorek w godzinach popołudniowych na Pradze-Północ wybuch pożar. Ogień zaprószył się na poddaszu pustostanu na rogu ul. Ząbkowskiej i Markowskiej. 

Pożar na Pradze-Północ

Jak informuje Tvnwarszawa.pl pożar wybuchł po godzinie 13. Reporter portalu relacjonował, że czarny dym było widać już kilka kilometrów od miejsca zdarzenia. 

Komenda Miejska Straży Pożarnej informuje, że pożar wybuch na dachu kamienicy. Nie ma informacji o żadnych ofiarach - budynek nie był zamieszkały. Straż zdecydowała jednak o ewakuacji mieszkańców sąsiedniej kamienicy. 

Po godzinie 15 stołeczna straż pożarna poinformowała, że pożar został ugaszony. Z ogniem walczyły trzy zastępy straży pożarnej. 

- Nie było żadnych poszkodowanych - informuje biuro prasowe Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy w rozmowie z Metrowarszawa.pl.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicach? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Więcej o: