Komentarze (42)
95-latka uderzyła się w głowę i straciła przytomność. "Kierowca nawet się nie zainteresował"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tijeras66

  Oceniono 15 razy -5

  "95-latka uderzyła się w głowę i straciła przytomność" - no ale po co to zrobiła? Wariatka jakaś?

 • adalberto3

  Oceniono 21 razy -5

  Niestety są kierowcy autobusów miejskich w naszej stolicy, którzy bardziej nadają się do przewozu ziemniaków niż żywych pasażerów. Widzą przed sobą wolną jezdnię to przyśpieszają. Zaraz potem następuje ostre hamowanie. Wśród stojących i trzymających się różnych uchwytów uszkodzenie stawu barkowego prawie gwarantowane. Minęły już dwa tygodnie jak po nagłym hamowaniu znalazłem się na podłodze. Miałem szczęście, że nie rozbiłem głowy. Skutki upadku odczuwam do dzisiaj. Może trzeba wprowadzić ograniczenie prędkości w autobusach miejskich ?
  Szybciej jak 30-40 km/h w terenie zabudowanym i tak nie powinni jechać.

 • natassja

  Oceniono 21 razy -5

  Kierowcy komunikacji publicznej powinni przechodzić jakieś testy pogłębione psychologiczne. Dziś jakiś frustrat raczył pasażerów swojego autobusu tekstami w rodzaju 'jedź ku... cipo jedna', 'jeszcze jeden ku... geniusz drivingu' plus poganiał wszystkich wokół klaksonem ciągle. Skoro ma tak wielkie problemy z ego, mało brakuje, by kiedyś zaczał udowadniać innym uczestnikom ruchu 'kto ma większego'. 'Samochoda', oczywiście.

 • marc.pl

  Oceniono 18 razy -8

  Zapewne jakiś słoik - jeździł w PGR woził obornik a gdy skończył się PGR zahaczył się w Warszawie jako kierowca miejskiego autobusu.

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 19 razy -13

  Buhahaha jak zwykle zagrożenie spowodował pieszak a zbiorkomowcy mają to na co sie piszą korzystając ze zbiorkomu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX