Zaatakował ją nożem, bo nie mógł znaleźć konkubiny. "Obetnę ci głowę!"

Mężczyzna wściekł się, że znajoma nie chce powiedzieć mu, gdzie jest jego konkubina. Krzyczał, że obetnie jej głowę, wyjął nóż i uderzał na oślep. 49-latek trafił już do aresztu.

Do zdarzenia doszło w jednej z dzielnic Warszawy - w Wesołej - w poniedziałek. Sprawą zajęli się policjanci z tamtejszej komendy.

"Odetnę ci głowę!"

W poniedziałek funkcjonariusze z komendy w Wesołej otrzymali zgłoszenie o ranionej kobiecie. Okazało się, że mieszkanka dzielnicy została zaatakowana przez swojego 49-letniego znajomego. 

Mężczyzna wściekł się, że kobieta nie chce mu powiedzieć, gdzie znajduje się jego konkubina. Zaczął krzyczeć, że odetnie jej głowę. Wyjął nóż i zaczął, najprawdopodobniej na oślep, zadawać jej ciosy w szyję oraz głowę. W wyniku ataku przeciął kobiecie ścięgna na ręce. Zaraz po zdarzeniu uciekł. 

Usiłowanie zabójstwa 

Policjanci nie mieli problemu z ustaleniem tożsamości ani miejsca pobytu mężczyzny. Zaatakowana znała sprawcę. Znaleźli się również świadkowie, którzy potwierdzili wersję zdarzeń kobiety. Okazało się, że 49-latek to Sebastian P. 

Mężczyzna został ujęty w swoim mieszkaniu dzień po ataku. Obecnie znajduje się w areszcie. Postawiono mu już zarzut usiłowania zabójstwa.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicach? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o: