Zaatakował ją nożem, bo nie mógł znaleźć konkubiny. "Obetnę ci głowę!"

Mężczyzna wściekł się, że znajoma nie chce powiedzieć mu, gdzie jest jego konkubina. Krzyczał, że obetnie jej głowę, wyjął nóż i uderzał na oślep. 49-latek trafił już do aresztu.

Do zdarzenia doszło w jednej z dzielnic Warszawy - w Wesołej - w poniedziałek. Sprawą zajęli się policjanci z tamtejszej komendy.

"Odetnę ci głowę!"

W poniedziałek funkcjonariusze z komendy w Wesołej otrzymali zgłoszenie o ranionej kobiecie. Okazało się, że mieszkanka dzielnicy została zaatakowana przez swojego 49-letniego znajomego. 

Mężczyzna wściekł się, że kobieta nie chce mu powiedzieć, gdzie znajduje się jego konkubina. Zaczął krzyczeć, że odetnie jej głowę. Wyjął nóż i zaczął, najprawdopodobniej na oślep, zadawać jej ciosy w szyję oraz głowę. W wyniku ataku przeciął kobiecie ścięgna na ręce. Zaraz po zdarzeniu uciekł. 

Usiłowanie zabójstwa 

Policjanci nie mieli problemu z ustaleniem tożsamości ani miejsca pobytu mężczyzny. Zaatakowana znała sprawcę. Znaleźli się również świadkowie, którzy potwierdzili wersję zdarzeń kobiety. Okazało się, że 49-latek to Sebastian P. 

Mężczyzna został ujęty w swoim mieszkaniu dzień po ataku. Obecnie znajduje się w areszcie. Postawiono mu już zarzut usiłowania zabójstwa.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicach? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o:
Komentarze (17)
Wesoła. Atak nożem na kobietę. Mężczyzna groził, że obetnie jej głowę
Zaloguj się
 • kochamwyborcza2

  Oceniono 27 razy 11

  Doskonały przykład, że nie potrzebujemy islamskich nachodźców. Własnych świrów mamy dosyć.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 25 razy 9

  Suweren wstał z kolan. Niedługo Kukiz da mu klamkę, żeby nie musiał się biedaczek męczyć jakimś nożem

 • szaja25

  Oceniono 13 razy 9

  Typowy Seba.

 • mer-llink

  Oceniono 6 razy 4

  Sebastian i wszystko jasne.

 • przemysl_to

  Oceniono 20 razy 4

  Wesoła to Z A D U P I E a nie dzielnica Warszawy

  hahahahahhahahahaahahhahahha

 • adam545

  Oceniono 6 razy 4

  Zamknać to za malo ,powiesic to była by adekwatna kara za usiłowanie zabójstwa ,nastepnym razem moze pozbawic zycia -to swir

 • artur0121

  Oceniono 2 razy 2

  No to wesoło na tej wesołej

 • kreciarobota59

  Oceniono 15 razy -5

  Zakazać noży bo zabijają,jeżeli broń palna zabija ,Polakom zabrania sie szerszego dostępu,to tym bardziej zakazać noży,samochodów,bo rocznie ginie 6-tysiecy ludzi .Minister z PIS Zieliński mówi że od bezpieczeństwa jest policja,policja zawsze przyjeżdża po fakcie.Dlaczego posłowie,ministrowie,prezes Kaczyński mają tak liczną Ochronę,nie chcą liczyć na policje ?PÓŁGŁÓWKI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX