Masakra pod Piasecznem. Mężczyzna zaatakował piłą mechaniczną

W niedzielę w podwarszawskiej miejscowości doszło do nietypowego napadu. Mężczyzna miał zaatakować innego mieszkańca piłą mechaniczną. Funkcjonariuszom udało się już zatrzymać podejrzanego.

W niedzielę po południu funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie odebrał pilne wezwanie do okolicznej miejscowości Głosków, znajdującej się niecałe 10 kilometrów od Piaseczna. 

O sprawie poinformowała Komenda Stołeczna Policji na swojej stronie internetowej.

Atak piłą mechaniczną

Policjanci zostali poinformowani, że mieszkaniec Głoskowa zaatakował piłą mechaniczną mężczyznę. 

Funkcjonariusze z piaseczyńskiej patrolówki na miejscu zastali już załogę pogotowia ratunkowego, która przy przystanku autobusowym udzielała pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Okazało się, że to właśnie on został zaatakowany piłą mechaniczną. 28-latek trafił do szpitala z raną szarpaną prawego przedramienia. 

Podczas śledztwa udało się ustalić, że obaj mężczyźni byli pijani. W pewnym momencie wywiązała się między nimi kłótnia, która szybko eskalowała. 49-letni mężczyzna zaczął gonić młodszego z piłą mechaniczną. 

Zatrzymano nie tylko sprawcę

Policjantom szybko udało się ustalić, gdzie doszło do ataku. Udali się do mieszkania sprawcy. Tam zatrzymano 49-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie przestępstwa. W lokalu znaleziono również piłę mechaniczną. 

49-latek nie był jednak jedyną zatrzymaną przez policjantów osobą. W mieszkaniu przebywała także jego 37-letnia konkubina. Po sprawdzeniu jej danych w systemie, okazało się, że od jakiegoś czasu jest poszukiwana. Kobieta nie stawiła się w więzieniu, w którym miała odbywać karę pozbawienia wolności. 

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicach? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o: