Poszukiwali go trzema listami gończymi. 30-latek był przekonany, że znalazł kryjówkę doskonałą

30-letni mężczyzna był poszukiwany trzema listami gończymi. Policjanci zdobyli informację, że może przebywać w jednym z mieszkań na Białołęce. W pierwszej chwili wydawałoby się, że nie znajdą zbiega. I wtedy weszli do łazienki.

Jak informuje policja, 30-letni mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli i Warszawy Mokotowa wydał za nim trzy listy gończe za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, życiu i zdrowiu oraz mieniu.

Zdenerwowani domownicy

W końcu śledczym udało się ustalić, gdzie może przebywać zbieg. Udali się do jednego z domów na warszawskiej Białołęce. Gdy weszli do jednego z mieszkań, zastali tam inne osoby. Wśród nich nie było jednak poszukiwanego 30-latka. 

Jednak zachowanie domowników wzbudziło ich podejrzliwość. Byli oni wyraźnie podenerwowani w związku z wizytą funkcjonariuszy. Policjanci przystąpili więc do przeszukania całego lokalu. 

Tajemniczy dywanik

Weszli również do łazienki. Tam ich uwagę zwrócił dywanik łazienkowy, pod którym znaleźli przygotowaną kryjówkę. W środku znajdował się poszukiwany 30-latek.

Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku lub niepokojącego zdarzenia? Zrobiłeś zdjęcia lub nagrałeś wideo? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Całkowicie pusta Warszawa. To niesamowite wideo pokazuje, jak zmienia się stolica na Wielkanoc

Więcej o:
Komentarze (51)
Poszukiwali go trzema listami gończymi. 30-latek był przekonany, że znalazł kryjówkę doskonałą
Zaloguj się
 • Oceniono 48 razy 36

  "Splądrowali" to chyba będzie akt oskarżenia dla policjantów za kradzież z łazienki.
  GW nic dodać nic ująć. Dobrze, że nie będzie już gimnazjów, to i może redaktorzy będą z maturą ;-)

 • strach_sie_bac

  Oceniono 33 razy 29

  "Ich uwagę zwrócił dywanik łazienkowy, pod którym znaleźli przygotowaną kryjówkę. W środku znajdował się poszukiwany 30-latek."

  Aresztować sąsiada poniżej, jest w zmowie, z sufitu musiała wystawać doopa poszukiwanego, bo jak on by się zmieścił w podłodze łazienkowej :D

 • Laknat Tanker

  Oceniono 30 razy 28

  "Policjanci przystąpili więc do przeszukania całego lokalu.
  [...]
  Splądrowali również łazienkę."

  Policjanci splądrowali łazienkę /WOW!/ ... a coś przy okazji tego plądrowania z niej zginęło, że tak się zapytam szanownego Pana "redaktora"? Czy może tak sobie plądrowali ... bez brania fantów?

 • gj61

  Oceniono 30 razy 26

  "Splądrowali również łazienkę" - ludzie, kuźwa, zlitujcie się!!!! Ktoś to czyta? Czy ta osoba umie czytać, ma jakieś wykształcenie??? Na Boga jeszcze chcecie za to "g...no" pieniądze???

 • avensis77

  Oceniono 25 razy 25

  Czyli co. Lezal pod dywanem?

 • masakramasakra

  Oceniono 19 razy 17

  zamiast w Meksyku, siedział w łazience pod kiblem. ot polski Al,Capone

 • sector23

  Oceniono 25 razy 17

  No, no nasza policja pod wodzą min. Pła... przepraszam Błaszczaka to dopiero pali się do roboty.
  Tydzień temu wpadli i sponiewierali bogu ducha winna dziennikarkę a teraz splądrowali komuś łazienkę. Fakt, że z pozytywnym skutkiem ale co splądrowali, to się nie odstanie.

 • xsawer

  Oceniono 21 razy 15

  "Splądrowali również łazienkę."
  -Czy autor "artykułu" zna znaczenie słowa >splądrować<?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX