Pracownicy obsługi bagażowej Lotniska Chopina okradli pasażera. Zabrali mu... 8600 papierosów

Do ośmiu lat więzienia grozi ośmiu pracownikom obsługi bagażowej Lotniska Chopina w Warszawie. Okradli oni jednego z pasażerów, obywatela Armenii, z 8600 papierosów. Te zaś były przewożone bez akcyzy.

Ośmiu bagażowych pracowników firmy obsługującej Lotnisko Chopina zostało zatrzymanych przez policję. Ukradli 8600 sztuk papierosów z bagażu obywatela Armenii. Wartość łupu to 1700 zł.

Akcję przeciwko pracownikom firmy zajmującej się obsługą bagażową portu lotniczego (nie są pracownikami samego lotniska) przeprowadził Mazowiecki Urząd Celno-Skarbowy "Port Lotniczy" w Warszawie wspólnie z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie.

Armeńczyk nie bez winy

Za kradzież mężczyznom grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności oraz zwolnienie dyscyplinarne. Również Armeńczyk poniesie konsekwencje - przewoził bowiem towar bez akcyzy.

(Armeńczyk to obywatel Armenii, Ormianin zaś to osoba narodowości ormiańskiej).

Jak oceniacie bezpieczeństwo na Lotnisku Chopina? Piszcie na listy_do_metrowarszawa@agora.pl.

Zaatakował ochroniarza pochodzenia marokańskiego w sklepie. Doszło do szarpaniny [WIDEO]

Więcej o:
Komentarze (57)
Pracownicy obsługi bagażowej Lotniska Chopina okradli Armeńczyka. Zabrali mu 8600 papierosów
Zaloguj się
 • piszedoosla

  Oceniono 37 razy 33

  Jakis czas temu wrocilem z podrozy po Azji, gdzie korzystalem z roznego rodzaju transportu: od samolotow, przez pociagi, taxi, busy, riksze etc. Zwiedzilem 6 roznych krajow, a perfumy ukradli mi na lotnisku w Warszawie... pracujemy na stereotypy...

 • sandwich1

  Oceniono 34 razy 28

  (Armeńczyk to obywatel Armenii, Ormianin zaś to osoba narodowości ormiańskiej). Piękna asekuracja przed głupimi komentarzami domorosłych polonistów. Ale i tak będą. Gratuluję poczucia humoru.

 • g.lesio

  Oceniono 24 razy 24

  Złodzieje okradli przemytnika.
  Coraz ciekawiej w tym kraju.
  Co czytam wiadomości to wydaje się, że trudno już wyszukać coś bardziej głupiego niż dotąd co zrobili nasi rodacy a tu codziennie miła niespodzianka.
  Polak potrafi.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 26 razy 22

  (Armeńczyk to obywatel Armenii, Ormianin zaś to osoba narodowości ormiańskiej).

  No to zgasimy hejterów:))

 • lig23

  Oceniono 18 razy 18

  "Również Armeńczyk poniesie konsekwencje - przewoził bowiem towar bez akcyzy." - a czy przypadkiem, gdyby nie ukradli mu bagażu, nie mógł zgłosić ich zwyczajnie do oclenia? Niby po co są dwie bramki przy wyjściu z lotniska? Jedyne co mu "grozi" to oclenie sporej ilości papierosów.

 • heleonore

  Oceniono 17 razy 13

  Oj, ale to żadna nowość. Po tym jak dwukrotnie przy wylocie z Okęcia zginęły mi z zewnętrznej kieszeni walizki kolczyki (srebrne, niewielkiej wartości, ale też nie bazarowe badziewie i w sumie ładne), nigdy nic już tak nie przewożę. Warto też ofoliować bagaż przed nadaniem. Tutaj sprawa została nagłośniona, bo poszło o drogi towar i w dodatku nielegalnie przewożony.

 • wellon

  Oceniono 10 razy 10

  Nie pierwszy i nie ostatni raz. Mi też kiedyś buchnęli karton fajek jak wracałem z Turcji....

 • gazelot

  Oceniono 9 razy 9

  No dobra, ale jak to wyszło na jaw? Przecież poszkodowany chyba sam nie zgłosił tej kradzieży?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX