Tragedia na warszawskim Powiślu. Samochód terenowy wjechał w przystanek

Na warszawskim Powiślu doszło do tragicznego zdarzenia. Samochód terenowy z niewiadomych przyczyn wjechał w przystanek autobusowy. Potracił mężczyznę czekającego na autobus.

Do zdarzenia doszło przed mostem Świętokrzyskim na warszawskim Powiślu. Informację potwierdza policja.

- Z nieustalonych dotychczas przyczyn samochód terenowy wjechał w przystanek autobusowy. Ranna została jedna osoba. Została przewieziona do szpitala - informuje Tomasz Oleszczuk z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodaje, kierowca był trzeźwy. Będą wyjaśniane okoliczności zdarzenia.

Mężczyzna z poważnymi obrażeniami nogi trafił do szpitala. Jak podaje reporter Tvnwarszawa.pl, grozi jej amputacja.

Byłeś świadkiem niepokojącego zdarzenia lub wypadku? Poinformuj nas o tym i wyślij zdjęcia: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Weź udział w najważniejszym polskim wydarzeniu architektonicznym. Przyjdź na konferencję i galę Bryła Roku 2017. Zapraszamy na branżowe spotkanie projektantów, architektów i inżynierów, oraz uroczystą galę ogłoszenia wyników plebiscytu Bryła Roku 2017 połączoną z bankietem. Sprawdź co dla Ciebie planujemy>>

Oto do czego prowadzi całkowity zakaz aborcji. Salwador powinien być dla Polaków ostrzeżeniem

Więcej o:
Komentarze (78)
Tragedia na Powiślu. Samochód terenowy wjechał w przystanek
Zaloguj się
 • marywil2012

  Oceniono 59 razy 43

  wystarczyłoby jechać 50 km/h i nie byłoby tragedii. jak to jest, do cholery, że w wiedniu, mieście porównywalnym do Warszawy jeżeli chodzi o wielkość w centrum jest prawie wszędzie 30km/h i to nie na "starówce" tylko w promieniu5 km, a mimo to ludzie jakoś żyją funkcjonują, ba, nawet uważają to miasto za jedno z najlpszych do życia? może czują się bezpiecznie, że ich jełop nie rozpier... na przystanku jadąc 80 wzwyż? przecież w warszawie nikt nie trzyna się 50km. na poniatwoskim to jest lekko 100km.h czemu? czemu jest na to przyzwolenie? między 50 a 100 w mieście nie daje więcej niż góra 2-3 minut przewagi (światła, korki etc). a ryzyko zabicia człowieka wzrasta dramatycznie.

 • furiaiwrzenie2

  Oceniono 45 razy 13

  Jakim trzeba być durniem żeby takim traktorem jeździć po Warszawie, pokażcie twarz tego durnia z płynnym gównem zamiast mózgu kto mu tak nasrał do czaszki ???

 • pferben

  Oceniono 18 razy 12

  Pomyslalbym, że to myśliwy na polowaniu w swojej terenowce, pomylił rewir, ale myląca jest informacja, że był trzeźwy.

 • zig.rig

  Oceniono 14 razy 12

  Opony terenowe typu MT (mud terrain) wykonane są z twardej gumy, bardzo śliskiej na mokrej nawierzchni. Jeep Wrangler to mocne auto. Zabrakło wyobraźni.

 • bratjolki

  Oceniono 13 razy 11

  Samochód terenowy wjechał w przystanek.....?
  Nasi przykladni kietowcy masakrują pieszych bo auta mają nieposłuszne?
  KIERUJACY samochodem terenowym wjechał w przystanek.
  Czy was w dzieciństwie kopał w potylicę but, czy ojciec w bucie?

 • siwywaldi

  Oceniono 7 razy 5

  Z tą "TRAGEDIĄ" to albo duża przesada, albo autor zwyczajnie NIE WIE co oznacza to słowo.

  Bo tu mamy do czynienia jedynie z jednym z wielu wypadków, jakie KAŻDEGO dnia mają miejsce w Warszawie i innych miastach. Natomiast do TRAGEDII, to tu jeszcze bardzo dużo brakuje. bo JAK "ej" zatytułuje informację o ZBIOROWYM wypadku śmiertelnym? Armagedon? Apokalipsa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX