Autostrada A2 w stronę Warszawy całkowicie zablokowana. Doszło do zderzenia czterech aut

Tuż za skrzyżowaniem autostrady A1 z A2 za Strykowem, w okolicach miejscowości Lubowidza doszło do wypadku. Autostrada A2 była całkowicie zablokowana.

Nasz czytelnik Robert poinformował, że w niedzielę po południu przez półtorej godziny stał w korku na autostradzie A2 w kierunku Warszawy. Twierdzi, że doszło tam do wypadku drogowego.

Wypadek czterech samochodów, dwie kobiety w szpitalu

Jak przekazała łódzka policja, około godziny 14:00, pomiędzy węzłem Łódź Północ i Łowicz, na 369 kilometrze autostrady doszło do zderzenia 4 samochodów osobowych.

Adam Kolasa z zespołu prasowego łódzkiej policji opisał, jak doszło do wypadku.

- Kierujący samochodem marki Skoda Octavia jadący w kierunku Warszawy z niewiadomych przyczyn zjechał na prawy pas i uderzył w nissana kierowanego przez 51-letnią kobietę. Nissan, w wyniku uderzenia, zjechał na prawy pas i wjechał w mazdę 5 i volkswagena passata. Za kierownicą tych aut również siedziały kobiety, 39-latka i 30-latka - powiedział. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły kierująca nissanem i mazdą.

Ruch kierowany na drogi numer 14 i 72

Autostrada była całkowicie zablokowana przez parę godzin. Policjanci wyznaczyli objazd na węźle Łódź Północ. Kierowali ruch na drogi numer 14 i 72. Utrudnienia zakończyły się około godziny 18.00.

Stoisz w korku? Napisz nam, co się dzieje i wyślij zdjęcia: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Więcej o: