Zaatakował ochroniarza pochodzenia marokańskiego w sklepie. Zaczęli się bić [WIDEO]

W jednym ze sklepów na Pradze-Północ doszło do ataku na tle rasowym. 22-letni Robert J. groził i zaatakował 35-letniego obywatela Maroka.

Do zdarzenia doszło w czwartek w jednym z marketów na warszawskiej Pradze. Z relacji pracowników sklepu wynika, że mężczyzna, któremu pracownik ochrony pochodzenia marokańskiego zwrócił uwagę o niewłaściwe zachowanie, nie potrafił się opanować. Krzyczał na niego i mu groził.

Robert J. wyzywał również Marokańczyka i znieważał ze względu na przynależność rasową. Do 22-latka miały nie docierać żadne argumenty. Gdy pracownik ochrony uniemożliwił agresywnemu klientowi opuszczenie sklepu, pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny. Na miejsce została wezwana policja.

Został zatrzymany

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Robert J. trafił do policyjnej izby zatrzymań. Dochodzeniowcy zebrali materiał dowodowy świadczący o tym, że dopuścił się on dwóch przestępstw, kierowania gróźb karalnych oraz publicznego znieważenia obywatela Maroka ze względu na jego przynależność rasową.

Prokurator rejonowy zastosował wobec Roberta J. policyjny dozór i zakazał kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Byłeś świadkiem niepokojącego zdarzenia? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Więcej o:
Komentarze (202)
Praga-Północ. Zaatakował ochroniarza pochodzenia marokańskiego w sklepie. Doszło do szarpaniny
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 68 razy 54

  Morawiecki, Jaki, albo Brudziński mają się czego obawiać

  bo na wideo widać, że prezesowi rośnie nowy talent

 • sector23

  Oceniono 66 razy 52

  No to 22-u letni Robert honorowe członkostwo w ONR ma raczej murowane, może tytuł bohatera roku jaki ufundowany przez braci Karnowskich albo konkurencyjnego Sakiewicza? Zapewne też bez echa nie przejdzie to doniosłe wydarzenie na blogach kilku prawicowych nienawistników i tropicieli antypolskich spisków pełniących stałe dyżury na YouTube. Zapewne swoje trzy po trzy zapaple Ześwirowany Międlar albo zamulony Kowalski fuhrer z Lublina.
  Nie wykluczone, że czujni funkcjonariusze służb podległych Brudzińskiemu przyjrzą się postaci Polako - Marokańczyka i jego "ekscesom" skrywanym pod płaszczykiem pracownika ochrony.
  A przy okazji może się okazać, że jest on posiadaczem jakiejś fajnej pary adidasków, co już prywatnie może wzbudzić osobiste zainteresowanie pana ministra.......

 • wranek

  Oceniono 54 razy 48

  Nie ma sie czemu dziwić. Jeśli gość ogląda TVPiS i był kilka razy za granicą....
  Za granica swojej dzielni, w Śródmieściu i raz na Ochocie.

 • hamsterx

  Oceniono 50 razy 36

  w szkole musiał chodzić na lekcje religii
  najpewniej katolickiej

 • wkoz1

  Oceniono 35 razy 31

  jojo mu medal da.. czyli lump lumpowi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX