Wspięli się na kolosalny dźwig przy warszawskim Prudentialu. Ujęcia zapierają dech w piersiach

Grupa miłośników ryzykownych wypraw i wspinaczek przemknęła przez ochronę i nad ranem wspięła na ogromny dźwig stojący przy warszawskim Prudentialu. Oczywiście wszystko kompletnie nielegalnie.

No Entry to grupa młodych pasjonatów mocnych wrażeń. Pochodzą z Krakowa i na swoim koncie mają już 528 zwiedzonych miejsc. Wchodzą do nich mimo zakazów.

Wspięli się między innymi na znajdujący się w Słowenii najwyższy komin w Europie. Teraz przyszedł czas na ogromny warszawski dźwig w samym centrum stolicy, w okolicy pl. Powstańców Warszawy. Stoi przy budynku Prudentialu, gdzie obecnie trwa remont. Wkrótce ma tam zostać otwarty hotel.

Żeby dostać się na samą górę, grupa z Krakowa musiała ominąć ochronę. Zrobili to nad ranem, gdy było jeszcze ciemno. Gdy weszli na dźwig, nie pozostało im nic innego, jak tylko dojść na sam skraj. Widok rozpościerający się z dźwigu jest oszałamiający. Sami zobaczcie.

 

Robisz coś niesamowitego w Warszawie, czym chciałbyś się pochwalić? Napisz do nas i opowiedz nam swoją historię: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Więcej o: