Wypisywały mandat za złe parkowanie. Nagle rzucił się na nie mężczyzna z metalowym prętem

Dwie strażniczki miejskie zostały zaatakowane przez mężczyznę metalowym prętem. Furiat zniszczył radiowóz i drugi pojazd. "Odłamki szkła poleciały na twarze strażniczek" - informuje straż miejska.

W środę strażniczki miejskie zostały skierowane do interwencji na ul. Jutrzenki w warszawskich Włochach. Otrzymały zgłoszenie, że zaparkowano tam pojazdy w miejscu niedozwolonym.

W chwili, gdy funkcjonariuszki dokumentowały wykroczenie w ich stronę zaczął biec uzbrojony w metalowy pręt mężczyzna.

Odłamki szkła poleciały na ich twarze

"Napastnik uderzył w przednią szybę zaparkowanego obok peugeota, a gdy funkcjonariuszki próbowały przeparkować radiowóz, uderzył prętem także w przednią szybę ich pojazdu" - wynika z relacji straży miejskiej.

Odłamki szkła poleciały na twarze strażniczek. Zaatakowane kobiety wezwały wsparcie za pomocą radia.

Na miejsce zdarzenia przyjechały inne patrole. Mężczyzna został ujęty i przewieziony do Komendy Rejonowej Policji. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja.

Byłeś świadkiem wypadku, niepokojącego zdarzenia w Warszawie? Powiadom nas o tym i wyślij zdjęcia: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Więcej o:
Komentarze (9)
Wypisywały mandat za złe parkowanie. Nagle rzucił się na nie mężczyzna z metalowym prętem
Zaloguj się
 • pczar

  Oceniono 4 razy 4

  ... to sa jakies jaja. Do ujecia jednego bandziora potrzebna byla armia roznego rodzaju funkcjonariuszy panstwowych. Strach pomyslec gdyby ich bylo dwoch z pretami - wezwaliby wojsko z czolgami i z helikopterami Antoniego.

 • Krokodyl Gienia

  Oceniono 46 razy 2

  Dwóch stróżów prawa vs jeden świr z prętem i potrzebne wsparcie. A, zapomniałem, to były stróżki prawa, które, jak wiadomo, wykonują swoją pracę tak samo dobrze jak mężczyźni, więc zasługują na równą płacę.

 • nanorobot

  Oceniono 26 razy -4

  Strażnicy miejscy nie mają broni? Przecież tu aż się prosi, aby sobie ustrzelić lumpa. Życie i zdrowie zagrożone, żaden sędzia się nie przyczepi ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX