Brutalny atak w lesie. Zaszedł 23-latkę od tyłu, groził nożem i pobił

We wtorek na terenie podwarszawskiej miejscowości Granica doszło do brutalnej napaści. 30-letni mężczyzna groził nożem 23-letniej kobiecie. Następnie pobił ją. Kobieta trafiła do szpitala.

We wtorek przed północą policja z Pruszkowa otrzymała zgłoszenie o napaści na młodą kobietę. - Mężczyzna zaszedł 23-letnią kobietę od tyłu. Groził jej nożem, pobił ją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala z urazami twarzy - informuje Karolina Kańka z zespołu prasowego pruszkowskiej policji.

Znali się

30-latkowi udało się uciec. - Kilkunastu funkcjonariuszy oraz przewodnik z psem rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Został on zatrzymany w okolicy miejsca zdarzenia. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu, miał 1,5 promila alkoholu we krwi - wyjaśnia Kańka. 

Wyszło również na jaw, że mężczyzna i jego ofiara znali się. - 30-latek trafił do aresztu. Na razie nie wiadomo, dlaczego zaatakował kobietę. Będzie prowadzone postępowanie w tej sprawie - podsumowuje Kańka.

Byłeś świadkiem niepokojącego zdarzenia? Masz zdjęcia lub wideo? Wyślij nam i opowiedz, co się stało: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Pędzi Wiertniczą w Warszawie. Prawie potrąca pieszego na pasach. Nagle zjawiają się oni

Więcej o: