Koparka staranowała dystrybutor na stacji paliw w Warszawie. "Trudno było nawiązać kontakt"

Na jednej ze stacji na warszawskiej Woli doszło do wypadku. Mężczyzna, który obsługiwał koparkę zasłabł i wjechał w dystrybutor paliw. Na miejscu od razu pojawiła się policja, straż i pogotowie.

Do wypadku doszło na stacji paliw Orlen przy ul. Leszno na Woli. Z informacji, które uzyskaliśmy od stołecznej policji wynika, że służby zostały poinformowane o wypadku około godz. 15.

- 39-letni mężczyzna, który operował koparką zasłabł i wjechał w dystrybutor paliw - informuje policja. Jak podaje Tvnwarszawa.pl - pierwszej pomocy udzielili mu strażacy. - Miał drgawki, trudno było nawiązać z nim kontakt - powiedział kpt. Tomasz Stankowski z Komendy Miejskiej PSP w Warszawie

Funkcjonariusze zaznaczają, że uszkodzenie dystrybutora nie jest poważne, więc ewakuacja osób znajdujących się w pobliżu nie była konieczna. Nikt nie ucierpiał. 

Na miejscu pojawiły się jednostki policji, straży pożarnej i pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Stacja jest na razie zamknięta.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie? Napisz nam o tym na metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Honda ostro skręca, wjeżdża na chodnik i uderza prosto w dwie kobiety. Nie zdołały uciec

Więcej o: