Już od jutra spore zmiany w ruchu warszawskich pociągów. Pojadą tylko po jednym torze [UTRUDNIENIA]

W niedzielę zmiany w kursowaniu pociągów warszawskiej SKM. Zmieni się rozkład jazdy, a przez tydzień z powodu remontu wyłączony będzie jeden tor podmiejskiej linii średnicowej. S1 i S2 będą miały skrócone trasy.

Od niedzieli 11 marca czekają nas zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Wtedy wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów wszystkich przewodników. Ale od 11 do 18 marca z powodu remontu wyłączony będzie jeden tor podmiejskiej linii średnicowej.

Remont toru pomiędzy przystankami Śródmieście i Powiśle wpłynie na kursowanie linii S1 i S2. Pociągi będą jeździły tylko po jednym torze.

Skrócone relacje linii S1 i S2

Pociągi linii S1 będą kursowały w skróconej relacji Otwock / Świder / Warszawa Falenica - Warszawa Powiśle (Warszawa Wschodnia), a linii S2 będą kursowały w skróconej relacji Sulejówek Miłosna - Warszawa Wschodnia.

Na odcinku Warszawa Śródmieście - Warszawa Lotnisko Chopina zostanie uruchomiona linia S20.

Honorowanie biletów

W związku z utrudnieniami wprowadzone jest wzajemne honorowanie biletów Zarządu Transportu Miejskiego i Kolei Mazowieckich. Nie dotyczy ono pociągów PKP Intercity oraz Polregio.

Więcej szczegółów na stronach SKM i ZTM. Rozkłady jazdy wszystkich linii SKM obowiązujące od 11 marca dostępne są TUTAJ.

Poruszasz się pociągami SKM? Spotkało cię w nich coś niecodziennego? Pisz na metrowarszawa@agora.pl.

Panorama Warszawy za kilka lat na animowanej grafice! Warszawski Manhattan robi wrażenie

Więcej o: