Duże utrudnienia w związku z marszem kobiet w centrum. Tramwaje jeden za drugim na al. Solidarności

Zarząd Transportu Miejskiego informował około godziny 19 o dużych utrudnieniach w ruchu z powodu marszu kobiet z okazji Dnia Kobiet. Ruch tramwajowy wciąż jest zablokowany.

W stronę Pragi-Północ na al. Solidarności tramwaje stoją jeden za drugim - ruch został sparaliżowany przez odbywający się w centrum Warszawy marsz kobiet.

Jak informuje nasz reporter, Jacek Stawiany, w stronę Pragi-Północ jest duży korek. Ponadto ruch jest sparaliżowany na torach tramwajowych - tramwaje stoją jeden za drugim, poruszają się powoli.

Plac Konstytucji również jest zablokowany. Czytelnicy donoszą, że nie można się tamtędy przebić. - Jadę 131 w stronę centrum i jest ogromny korek - mówi nam Olga.

ZTM informuje, że wszelkie utrudnienia w ruchu skończyły się o 19:30. Wcześniej tramwaje linii 4, 7, 13, 20, 22, 23, 25, 26 były kierowane na objazdy. 

Utrudnienia w ruchu

O 19 natomiast rozpoczęło się zgromadzenie połączone z przemarszem pod Sejm. Trasa prowadzi przez Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Wiejską i Matejki. Zgromadzenie ma zakończyć się o godz. 21.

Pojazdy komunikacji miejskiej będą kierowane na trasy objazdowe. Wszystkie informacje na temat utrudnień znajdują się na stronie ZTM.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet. 8 marca w Warszawie odbędzie się protest "Siła kobiet". Utrudnienia i objazdy

Masz zdjęcia z utrudnień? Wyślij nam na profilu na Facebooku Metro Warszawa w prywatnej wiadomości.

Więcej o: