Na Saskiej Kępie samochód "zawisł" na dwóch kołach i oparł się o drugi (!). To nie fotomontaż

Na ul. Czeskiej na warszawskiej Saskiej Kępie doszło do nietypowej kolizji. Kierująca mazdą kobieta uderzyła w zaparkowane auto tak, że jej samochód zawisł na nim. Policja nie wyklucza, że 43-latka była pod wpływem alkoholu.

Noc, jedna z uliczek Saskiej Kępy, a na niej... samochód przygniata drugi swoim bokiem, jego koła z lewej strony w powietrzu. Patrząc na fotografię, trudno nie zadać sobie pytania: jak do tego doszło?

Zdjęcie opublikował na Twitterze Dymitr Hirsch. "Gdzieś na Saskiej Kępie dziś o 2 w nocy... Akademia Policyjna 1 się chowa" - napisał w sobotę nad ranem.

Do śmiechu nie było właścicielowi samochodu, na którym "zaparkowała" mazda. Jak napisał pod wpisem Hirscha, jego pojazdem po tej kolizji nie da się jeździć. Jednocześnie chciałby podziękować osobie, która zgłosiła zdarzenie policji.

"Uderzenie było na tyle pechowe, że pojazd 'podskoczył' i przewracając się zawisł z dwoma kołami w powietrzu na aucie zaparkowanym po drugiej stronie ulicy" - czytamy na profilu Praga Południe na sygnale - wypadki, pożary, zdarzenia.

- Potwierdzam, że na Czeskiej miała miejsce kolizja - powiedziała nam kom. Joanna Węgrzyniak, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII. Z dotychczasowych ustaleń, że spowodowała ją 43-letnia kobieta kierująca mazdą. W wyniku kolizji uszkodzone zostały co najmniej dwa samochody.

Prowadziła nietrzeźwa?

- Istnieje podejrzenie, że była pod wpływem alkoholu - dodała Węgrzyniak. Jednak to potwierdzić mogą dopiero wyniki badania krwi. 43-latka bowiem oddaliła się z miejsca zdarzenia, wróciła później i dopiero wtedy ją zbadano.

- Na pewno będzie odpowiadała za spowodowanie kolizji. Czy za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu albo w stanie nietrzeźwości - trzeba poczekać na wyniki badania - podkreślała rzecznik.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub okolicach? Powiedz nam o tym. Napisz na metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości Facebooku.

Honda ostro skręca, wjeżdża na chodnik i uderza prosto w dwie kobiety. Nie zdołały uciec

Honda ostro skręca, wjeżdża na chodnik i uderza prosto w dwie kobiety. Nie zdołały uciec

Więcej o:
Komentarze (31)
Praga-Południe. Na Saskiej Kępie samochód "zawisł" na dwóch kołach i oparł się o drugi
Zaloguj się
 • noltenick

  Oceniono 30 razy 30

  Chciałbym zobaczyć jak kobieta kierująca mazdą wysiada ze swojego pojazdu

 • baramboo

  Oceniono 14 razy 12

  Styl parkowania na „Ace Ventura”

 • tom_aszek

  Oceniono 5 razy 5

  "43-latka bowiem oddaliła się z miejsca zdarzenia, wróciła później i dopiero wtedy ją zbadano."

  Jak ona wysiadła z tego samochodu?!

 • wichura

  Oceniono 9 razy 5

  Tym musiała kierować kobieta!
  Facet by go postawił z powrotem na cztery koła i pojechał dalej :)

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 3 razy 3

  Jak baba zwiała, to jest pewne, że była nawalona. Takie jest prawo, więc co ta Węgrzyniak pieprzy?

 • olod57

  Oceniono 7 razy 1

  A ten Hirsh to niezły naziol!

 • UltraJot U

  Oceniono 9 razy 1

  To nie baba tylko Machoney zaparkował, bo się założył że zaparkuje......i zaparkował!
  ;)

 • alan_grant

  0

  "Zostałem poinformowany o zdarzeniu przez kolegów, którzy w piątek wieczorem społecznie pilnują dzielnicy" Praga - dzielnica cudów. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX