Makabryczne odkrycie w toi-toiu na Pradze-Południe. Znaleziono ciało 67-letniego mężczyzny

W niedzielę w godzinach popołudniowych policjanci z Pragi-Południe dokonali makabrycznego odkrycia. W przenośnej toalecie znaleziono ciało mężczyzny.

Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się w grupach sąsiedzkich na Facebooku. Mieszkańcy Pragi-Południe pisali, że w toalecie toi-toi znaleziono ciało zamarzniętego mężczyzny. 

Ciało mężczyzny w toi-toiu

Policja potwierdza, że w niedzielę około godziny 14 w okolicy Olszynki Grochowskiej znaleziono ciało 67-letniego mężczyzny. Zwłoki znajdowały się w przenośnej toalecie toi-toi.

- Nie możemy na razie potwierdzić, że przyczyną zgonu było zamarznięcie. Przyczynę ustali dopiero sekcja zwłok - informuje policja

Puste butelki

Komisarz Joanna Węgrzyniak z komendy na Pradze-Południe w rozmowie z Wawalove.pl mówi, że przy mężczyźnie znaleziono puste butelki po alkoholu. "Warunki atmosferyczne na pewno miały wpływ na zgon" - dodaje.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Sprawa została przekazana do prokuratury na Pradze-Południe. 

Jesteś świadkiem wydarzenia w Warszawie? Powiedz nam o tym. Napisz na metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o:
Komentarze (51)
Praga Południe. Zwłoki mężczyzny w toi-toi w Olszynce Grochowskiej
Zaloguj się
 • pocztmistrz_z_tczewa

  Oceniono 30 razy 26

  "Praskopołudniowy park" - matko, ratunku! Skąd wy bierzecie gimnazjalistów na stażystów?

 • matylda1001

  Oceniono 17 razy 11

  Jeżeli to bezdomny i rzeczywiście zamarzł to mógł pójść do noclegowni (jakich w Warszawie jest sporo). Jest tylko jeden warunek - człowiek w noclegowni musi być trzeźwy, a to dla niektórych zbyt trudne.

 • yslsl

  Oceniono 13 razy 9

  Hmm. Nie jest to zbyt pasujące według mnie wyrażenie "makabryczne". Dla mnie byłoby makabryczne, gdyby przy okazji np miał zdjętą skórę z głowy, lub był wytrzewiony. Natomiast tu wystarczyłoby chyba "smutne"...

 • kwa-34

  Oceniono 20 razy 8

  za komuny musiał pracować musiał gdzieś mieszkać i musiał stać w kolejce u rzeźnika żeby te 4 kg mięsa wykupić ,a dzisiaj nic nie musi jego prawo wyboru miejsca śmierci.

 • yosemitesam

  Oceniono 7 razy 5

  Bezdomny z takim bagażem życiowych doświadczeń (67 lat) nawet na bani powinien kumać, że przy minus kilkunastu stopniach noc w toi-toiu to niemal pewna śmierć.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 17 razy 5

  Dlaczego niby to jest makabryczne ? Jedni się rodzą , inni umierają...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX