Pędzi na czerwonym przez przejście dla pieszych. A tam kobieta z dwójką dzieci [WIDEO]

Niebezpieczna sytuacja na przejściu dla pieszych w Płocku. Kierująca autem kobieta zignorowała czerwone światło i wjechała na przejście dla pieszych tuż przed idącą z dwójką dzieci kobietą. Na szczęście piesi w porę się zatrzymali.

Na oznakowanym przejściu dla pieszych w Płocku omal nie doszło do wypadku. Kierująca volkswagenem new beetle 21-latka nic sobie z nie robiła z tego, że ma czerwone światło. Nic nie robiła sobie też z tego, że przejeżdża po pasach, po których akurat idzie kobieta z dwójką dzieci.

Na szczęście pieszym udało się zatrzymać przed pędzącym autem. Kobieta musiała jednak siłą powstrzymać jedno z dzieci, dzięki jej szybkiej reakcji nic się nie stało.

Do sytuacji doszło 12 lutego na ul. Piłsudskiego w Płocku. Całą sytuację nagrała kamera umieszczona w autobusie, który zatrzymał się na drugim pasie. Nagranie obejrzeli płoccy policjanci i ustalili, że kierującą new beetle była mieszkanka powiatu płońskiego.

Tydzień po tym zdarzeniu usłyszała ona zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym. Za rażące lekceważenie przepisów zatrzymano jej prawo jazdy. Za wykroczenie grozi jej kara grzywny do 5 tys. zł oraz zatrzymanie prawa jazdy na okres do trzech lat.

Uważacie, że kierowcy w Warszawie jeżdżą mniej ostrożnie niż kierujący z innych miejscowości? Piszcie na metrowarszawa@agora.pl.

Więcej o:
Komentarze (41)
Płock. Pędzi na czerwonym przez przejście dla pieszych. A tam kobieta z dwójką dzieci [WIDEO]
Zaloguj się
 • obinobi

  Oceniono 25 razy 21

  A na autku była tabliczka Uwaga Jasio, Kasia itp w aucie? Pewnie kolejna "troskliwa mamusia" jeżdząca w myśl zasady z drogi śledzie mamusia Jasia jedzie.

 • nessuno

  Oceniono 32 razy 18

  Zabrać prawko tej wieśniarze dożywotnio. Takie dziunie rozum mają w kroczu.

 • numerata 111

  Oceniono 19 razy 7

  Niebywała tolerancja stanowiących prawo i kontrolujących jego przestrzeganie dla jaśnie kierowców. Skutki widoczne każdego dnia.

 • misiek12321

  Oceniono 5 razy 5

  Prawko zabrac na 6 miesiacy i dowalic 5000 zl kary to by w przyszlosci dziunia hamowala przed przejsciem pol kilometra

 • polsilver100

  Oceniono 21 razy 5

  Zaraz ch...ja odstrzelić,aha przepraszam ma prawa człowieka a ta kobieta z dziećmi nie

 • kieja

  Oceniono 6 razy 4

  Tez mam taki filmik, ale myslalem, ze nie wolno publikowac, bo zostane oskarzony o zdradzanie danych osobowych potencjalnego mordercy.

 • mocno_kwasny

  Oceniono 12 razy 4

  polskie bydlo drogowe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX