Dwa samochody doszczętnie spłonęły na Pradze-Północ. To już trzeci pożar w tej okolicy

W nocy z poniedziałku na wtorek służby zostały poinformowane, że na ul. Darwina na warszawskiej Pradze-Północ spłonęły dwa samochody. Na miejscu zjawiła się straż pożarna i policja. Trwa dochodzenie.

O sprawie jako pierwsze poinformowało tvnwarszawa.pl. Mieszkaniec Pragi-Północ powiedział, że na ulicy Darwina w Warszawie płoną auta. 

Spłonęły dwa auta

Rzecznik prasowa praskiej policji stołecznej, sierż. sztab Paulina Onyszko, potwierdza, że do takiego zdarzenia doszło. Funkcjonariusze pojawili się na miejscu około 1:10 w nocy z 19 na 20 lutego. Okazało się, że doszczętnie spłonęły dwa samochody - toyota i skoda. Trzecie auto zostało uszkodzone w wyniku działania wysokiej temperatury. 

- Na razie przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Z zeznań jednego ze świadków wynika jednak, że paliła się słomiana osłona płotu metalowego, który znajdował się w pobliżu pojazdów - mówi sierż. sztab. Paulina Onyszko. 

Nadal trwają czynności, które mają ustalić okoliczności zdarzenia. 

Trzeci pożar w okolicy

Okazuje się, że to nie pierwszy pożar w tej okolicy, do którego doszło w ostatnim czasie. Mężczyzna, który jako pierwszy poinformował o pożarze, mówi o dwóch wcześniejszych podobnych przypadkach w okolicy ul. Darwina.

"Na początku lutego płonął znajdujący się nieopodal sklep, dwa tygodnie temu kontener" - mówi mieszkaniec Pragi-Północ.

Jesteś świadkiem wypadku? Napisz nam o tym na metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Honda ostro skręca, wjeżdża na chodnik i uderza prosto w dwie kobiety. Nie zdołały uciec

Więcej o: