Zderzyli się i zatrzymali, by sprawdzić szkody. Ale to był dopiero początek

Do niegroźnego zderzenia volkswagena i forda doszło w niedzielny poranek na Wisłostradzie. Kiedy ich kierowcy wyszli, by ocenić uszkodzenia, w jedno z aut uderzyła skoda. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Niegroźna kolizja przerodziła się w wypadek. Ford i volkswagen zderzyły się w niedzielny poranek na Wisłostradzie niedaleko mostu Gdańskiego. Kiedy kierowcy wyszli z pojazdów, by ocenić szkody, w jedno z aut z dużą siłą uderzyła skoda.

Jak informował Tvnwarszawa.pl, kobieta, która uczestniczyła we wcześniejszej kolizji, stała poza samochodem i została raniona odłamkiem. Została zabrana do szpitala.

Przez kilkadziesiąt minut trasa w kierunku Łomianek była zamknięta, policja kierowała jadących Wisłostradą na objazdy.

Byłeś świadkiem wypadku? Pisz na metrowarszawa@agora.pl

Taksówkarze, którzy ratują życie. W Warszawie jest ich prawie 70

Taksówkarze, którzy ratują życie. W Warszawie jest ich prawie 70

Więcej o:
Komentarze (14)
Zatrzymali się, by sprawdzić szkody. Wtedy w jeden z samochodów uderzyła skoda
Zaloguj się
 • marcin.rudzinski

  Oceniono 25 razy 23

  Widziałem ten wypadek jadąc w przeciwnym kierunku. Prosta droga, słoneczny poranek. Nie było ślisko. Nie jechali pod słońce. Najechane auto na szrot - harmonijka. Straty z powodu kolizji lepiej oglądać po zjechaniu z jezdni. Obecnie najbardziej przeraża mnie, że codziennie widzę kierowców wpatrzonych w telefon, od czasu do czasu zerkających na drogę.

 • blondyna.z.londyna

  Oceniono 13 razy 11

  Nie ryzykuj życia w takim przypadku!!! Właśnie parę dni temu w podobnej sytuacji na autostradzie zginęło 2 kierowców najechanych przez rozpędzonego TIR'a

 • jupix

  Oceniono 2 razy 2

  Komórka. Trzeba uważac na drodze.

 • atx50

  Oceniono 3 razy 1

  Na zdjęciu mazda

 • shtalman

  Oceniono 2 razy 0

  Kobieta doświadczyła Powstania Warszawskiego kiedy została raniona odłamkiem, dać jej medal oraz wpisać do Związku kombatantów, proponuję nazwać też ten odcinek Wisłostrady jej imieniem lub pseudonimem

 • californian-legit

  Oceniono 33 razy -11

  "Do niegroźnego zderzenia volkswagena i forda doszło w niedzielny poranek na Wisłostradzie. Kiedy ich kierowcy wyszli, by ocenić uszkodzenia, w jedno z aut uderzyła skoda."
  - a na zdjeciu Mazda. Klasyczny przyklad dobrego dziennikarstwa Gazeta.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX