Komentarze (54)
Zgromadzenia cykliczne. Wojewoda zarezerwował plac Zamkowy pod obchody powstania warszawskiego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 3 razy 3

  Tym samym zarezerwował dla siebie celę we Wronkach.

 • Revolutionary Art

  Oceniono 4 razy 2

  Myślę że ktoś taki, kogo głównym zajęciem jest rezerwowanie miejsc dla występów cyrkowych, powinien zarabiać w nagrodach co najmneij 500 tys. rocznie.

 • myszykiszek

  Oceniono 1 raz 1

  Smutna ta kolejna odsłona tańca na grobach tamtych warszawiaków.
  Tylko czy na tym zdjęciu zrobionym z góry da się uchwycić także kotwice "PW" wytatuowane na grubych łydach i "Pamiętamy!" na zderzakach? Bo bez tego kicz jest niekompletny...

 • olsen64

  Oceniono 1 raz 1

  Warschau nur für die PiS.

 • jonkasta

  Oceniono 1 raz 1

  i co Warszawiacy ! jesteście jak barany idące na rzeź. PiS pluje wa w twarz, odbiera miasto, zabiera godnosc,,,a wy udajecie , ze deszcz pada

 • tubylec_ww

  Oceniono 1 raz 1

  Jak z góry, z drona będzie widać, że wszyscy "stoją na baczność"? No chyba, że chodzi o stanie na baczność wyłącznie mężczyzn, taka "atrakcja" z góry może być widoczna.

 • zbycho52

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego opozycja spi,moze tak zglosic cykliczne zgromadzenie na pl.Pilsudzkiego,kazdego 10 miesiaca i w ten sposob zablokowac dla PiS obchodzenie obchodow pod ichnymi pomnikami.

 • a.usher

  0

  `Wygląda na to, że trzeba zorganizować zgromadzenie cykliczne ku czci Rejtana. Zgromadzenie będzie się odbywać na zakończenie trzeciego dnia każdych obrad Sejmu w drzwiach wejściowych do sali obrad. W trakcie zgromadzenia losowo wyznaczony poseł ma rozedrzeć koszulę i wręczyć ją łamiącym konstytucję pachołkom Rosji. Poseł może wydelegować zastępcę pod warunkiem, że będzie miał on na imię Tadeusz.

 • pwiejacz

  0

  To dowodzi że samorządy są niepotrzebne.
  Pozostawiono im nakładanie mandatów na źle zaparkowane samochody, wywóz śmieci z miasta, i zagospodarowania placów zabaw w ramach "budżetu obywatelskiego". Ubocznym skutkiem funkcjonowania samorządów jest za to dzika reprywatyzacja.
  A więc - samorządy do likwidacji, do zastąpienia nominatami wojewody.

 • bugaboo

  0

  A to beda obchody gdzie beda przypominac ze rozkaz rozpoczecia Powstania wydal kaczor?

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 2 razy 0

  Uczcijcie lepiej sobie 3 października, debile. Zróbcie sobie wtedy radosny festyn. Obnoście w kółko kukły bandy czworga: Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Pełczyńskiego i Chruściela do wtóru wesołych piosenek patriotycznych.

 • wykiwana

  Oceniono 7 razy -5

  To jest absolutny skandal! A ja wraz z moim dziadkiem, co to jeszcze pod Gomułką służył w UB, mamy zamiar wraz z jego kolegami i koleżankami z OBywateli RP obchodzić tam, w tym miejscu i o tym czasie, święto śliwki. Ludowej śliwki.

  I co teraz zrobimy? Wyślemy skargę do Parlamentu Europejskiego i Najwyższego Trybunału w Niemczech. Mamy też swoje dojścia do postepowych mediów na całym świecie.

  Nie pozwolimy tym pisowskim faszystom zabierać nam ostatnich wolności obywatelskich. I to jeszcze z jakiej okazji, powstania warszawskiego!!! Dobre sobie! Czy w tym pożal się boże powstaniu walczyli prawdziwi komuniści o wolność i sprawiedliwość społeczną, tak jak w Hiszpanii w 1936?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX