Komentarze (78)
Łomianki utrudnienia. Wylotówka na Gdańsk będzie zablokowana
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • u0

  Oceniono 19 razy 1

  Brawo Łomianki! W tym kraju tylko krzykiem można coś osiągnąć. Mieszkam w północnej Warszawie i denerwuje mnie brak bezkolizyjnego dojazdu do Modlina. Do Gdańska póki co jeżdżę przez okolice Łodzi... PiS musi znaleźć pieniądze na trasę w okolicy Bemowa, można śmiało zaorać lotnisko Babice które tylko wkurza mieszkańców Bielan, Żoliborza i okolic. Szanowne Łomianki, nikt wam na złość przez miasteczko nie jeździ, tylko z konieczności.

 • adstr

  0

  Przecież obecna 7 JEST obwodnicą Łomianek od lat '70. Tylko jakieś dekle zezwoliły na budowę domów i sklepów w pobliżu tej drogi.

 • karburator_1

  Oceniono 6 razy 0

  Dokończyć proces ekshumacji w Jedwabnem!

 • naw18

  Oceniono 8 razy 0

  Jedyne rozsądne rozwiazanie to transport lotniczy.
  Nie trzeba było przenosic sie z miasta do palacow, gdzie niby "czyste powietrze i zielen"...
  Przez zycie nie przemkniesz sie chylkiem
  Za wszystko trzeba placic - pieniedzmi lub tylkiem

 • uzdek98

  Oceniono 3 razy -1

  jak to wylotówke... to "warszawiaki" z Warszawy wylatuja ?

 • m78k

  Oceniono 7 razy -1

  Oczy wszystkich antysemitów na całym świecie są zwrócone na Polskę.
  ANTYSEMICI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!

 • pigol07

  Oceniono 5 razy -3

  Za mało spalin macie w powietrzu, wy warsiawskie półmatoły i całe głupki? Zachciewa się wam sztucznych korków, blokad i objazdów, żeby niepotrzebnie tysiące litrów paliwa zużyć a CO2 i pyły w powietrze dmuchać? Którym oddychacie! Banda idiotów!

 • Jan Staszic

  Oceniono 3 razy -3

  A po co im wylotowka jak jest nakaz jazdy do Gdańska przez Łódź?!
  Nie po to autostradę zrobiono by jeździć po s7.

 • para_sucha

  Oceniono 7 razy -3

  Kierowcy powinni rozpędzić tą hołotę jeśli policja nie będzie potrafiła tego zrobić. Głosujcie sobie dalej na swoją bufetową i stulcie mordy, a normalnym ludziom dajcie żyć i robić swoje.

 • karburator_1

  Oceniono 9 razy -3

  Gazeta włącza komentarze tylko by sprawdzić, czy przekaz dotarł. Jeśli tresura nie działa, komentarze natychmiast znikają. Taka wolność słowa.

 • oczy_argusa

  Oceniono 9 razy -3

  Czyżby to mieszkańcy Łomianek w ramach protestu zablokowali możliwość komentowania wiadomych artykułów na GW w godzinach szczytu?

 • lukamipisze

  Oceniono 7 razy -3

  Brawo!
  Tak trzymać!

 • karburator_1

  Oceniono 8 razy -4

  Bardzo dobrze, że rozpętała się ta GWburza. Ta ustawa przeciwdziała stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej. Naród polski nie ma za co przepraszać. Za to, co sie tu działo odpowiadają wladze okupacyjne i poszczególne jednostki indywidualnie. Wściekłe wycie z Izraela pokazuje, że chodzi o wyciągnięcie kasy. Gazeta dostała sraczki i z lubością cytuje te paszkwile. Tiefałeny najpierw długo nie widziały tematu, bo musiały sprawdzić prognozę pogody. Teraz dołączyły do chóru. Po tej histerii PIS ma gwarantowane ponad 50% w sondażach

 • carl_von_clausewitz

  Oceniono 12 razy -6

  CZEGO NIE DOWIECIE SIĘ GAZECIE?

  "Niemcy: prawie 100 aktów przemocy wymierzonych w chrześcijan w 2017 roku.
  W Niemczech odnotowano w ubiegłym roku prawie 100 aktów przemocy wymierzonych w chrześcijan, kościoły lub symbole chrześcijańskie – podały dziś media niemieckie, powołując się na dane Federalnej Policji Kryminalnej (BKA).
  Według gazet z grupy mediowej Funke, wśród zarejestrowanych przez policję czynów karalnych jest jedno domniemane morderstwo, dziewięć obrażeń ciała i jedno podpalenie. Sprawa morderstwa, którego dokonano w kwietniu w bawarskiej miejscowości Prien nad jeziorem Chiemsee, jest obecnie przedmiotem postępowania przed sądem.
  Blisko jedna czwarta aktów przemocy dotyczyła ataków na kościoły lub symbole chrześcijańskie. Do co najmniej 14 czynów karalnych doszło między osobami starającymi się o azyl a uchodźcami.
  Minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere zaapelował o umożliwienie policji federalnej zajęcie się każdą z tych spraw osobno – podała na swoim portalu internetowym "Deutsche Welle".
  Politycy bawarskiej Unii Chrześcijańsko-Społecznej (CSU) określili doniesienia mediów jako alarmujące i zaznaczali, że integracja imigrantów musi oznaczać bezwarunkowy szacunek dla chrześcijańskich wartości kulturowych."

  ŹRÓDŁO: ONET

  Arabskie klany opanowały Berlin ---- www.youtube.com/watch?v=UUG-No-D4jE&t=2s&list=PLcn5052ccaSKcAKGu9WGdxu2yYnZvoaAA&index=13

  Islamizacja Europy - Dortmund i Niemcy 2016 --- youtu.be/iDXqxzNlNlU?list=PLcn5052ccaSKcAKGu9WGdxu2yYnZvoaAA

  Gnijący Berlin od Środka - jak wyglada codzienność w niemieckim miescie Berlin --- youtu.be/d2qG7qJKRK8?list=PLcn5052ccaSKcAKGu9WGdxu2yYnZvoaAA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX