Ogromny korek do centrum Warszawy. Pług zablokował Aleje Jerozolimskie [UTRUDNIENIA]

W środę rano pług stanął w Alejach Jerozolimskich na wysokości ul. Ryżowej, blokując dojazd w stronę centrum stolicy. Utworzył się ogromny korek, na miejscu jest policja, która będzie usuwać pojazd z drogi.

W Alejach Jerozolimskich na wysokości ul. Ryżowej stanął pług, który zablokował przejazd w stronę centrum - donosi tvnwarszawa.pl. Jak mówi reporter portalu, "maszyna prawdopodobnie próbowała zawracać w stronę centrum albo wyjeżdżała z Ryżowej, ale utknęła na środku jezdni. Wjechała na biało-czerwone słupki, ma problemy techniczne i na tę chwilę nie da się jej przesunąć".

Po godzinie 7 rano utworzyły się ogromne korki. Jak informowała nas Komenda Stołeczna Policji, na miejscu byli funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy usunęli pług.

Korek w Alejach JerozolimskichKorek w Alejach Jerozolimskich google maps

Według tvnwarszawa.pl, niektóre samochody przeciskały się przez środek skrzyżowania. Ale większe pojazdy czy autobusy nie mogły tego dokonać.

Ok. godz. 8 udało się przesunąć zepsutą maszynę. - Przyjechał drugi pług, który podłączył do niego odpowiednie kable i ściągnął ze skrzyżowania. Ruch wrócił do normy, przywrócono oba pasy Jerozolimskich do centrum i zlikwidowano tymczasowy kontrapas - mówił reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Taksówkarze, którzy ratują życie. W Warszawie jest ich prawie 70

Więcej o: