Po pijaku dewastowali zaparkowane przy ulicy samochody. Urwane lusterka i wybite szyby

W nocy z piątku na sobotę grupa mężczyzn zdemolowała kilkanaście samochodów na Pradze-Południe. Policja już zatrzymała dwie osoby. Obie były pijane. Czynności nadal trwają.

O sprawie jako pierwszy poinformował serwis tvnwarszawa.pl. Informator, pan Łukasz, powiedział, że zniszczone samochody są na ulicy Terespolskiej, Stanisława Augusta i dalej wzdłuż ul. Kinowej w kierunku Ostrobramskiej.

Urwane lusterka, wybite szyby

Pan Łukasz był świadkiem wandalizmu. Powiedział, że około godziny 4:20 nad ranem zauważył na ulicy Kinowej grupę agresywnie zachowujących się mężczyzn. Mieli używać wulgarnych słów i dewastować samochody stojące wzdłuż ulicy. Łamali wycieraczki, wyrywali lusterka i wybijali szyby. 

Młodzi i pijani

Na miejscu zjawiła się policja. Magdalena Bieniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji przekazała, że funkcjonariusze zatrzymali już dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o spowodowanie zniszczeń. Obaj byli pod wpływem alkoholu, jeden z nich ma zaledwie 19 lat. 

Policja poinformowała, że udokumentowano cztery zniszczone auta. Czynności nadal trwają, funkcjonariusze próbują dotrzeć do właścicieli samochodów. 

Z relacji świadków wynika, że zdewastowanych samochodów może być więcej - nawet kilkanaście. 

Byłeś świadkiem wandalizmu? Opowiedz nam o tym. Napisz na metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o: