Znalazłeś porzucony rower Veturilo? Możesz zarobić. Musisz być jednak szybki

Firma Nextbike oferuje doładowania na konto Veturilo w wysokości 50 zł dla tych, którzy pomogą znaleźć nieoddane na stacje rowery. Trzeba być jednak szybkim - nagrodę dostanie osoba, która zgłosi lokalizację pojazdu jako pierwsza.

Firma Nextbike, operator Warszawskiego Roweru Publicznego Veturilo, oferuje 50 zł doładowania do konta dla każdego, kto znajdzie porzucony rower Veturilo i da jej o tym znać.

Choć sezon skończył się wraz z końcem listopada, do magazynu nie wróciły wszystkie rowery. Niektóre pozostawiono poza stacjami.

Nextbike zależy, by ich pojazdy jednak się znalazły. Jeśli ktoś więc zobaczy zaginiony rower, wystarczy, by zadzwonił pod warszawski numer telefonu 22 244 13 13 i zgłosił jego lokalizację.

Kto pierwszy, ten lepszy

- Po potwierdzeniu zgłoszenia i odebraniu przez nas roweru osoba, która, jako pierwsza go zgłosiła, otrzyma doładowanie konta w naszym systemie w wysokości 50 złotych - mówił "Gazecie Stołecznej" Marek Pogorzelski, rzecznik prasowy firmy.

Rowery Veturilo cieszą się wśród warszawiaków niesłabnącą od kilku lat popularnością. Na korzystaniu z nich przyłapano też... pracownika firmy UberEATS, który rozwoził zamówione jedzenie. Podróżując wraz z rowerem tramwajem.

Co myślicie o akcji Nextbike? Sami korzystacie z rowerów Veturilo? Piszcie na metrowarszawa@agora.pl lub w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Ulubione dania mieszkanek Warszawy? Byliśmy zaskoczeni. Oto, gdzie i jak stołuje się stolica

Więcej o: