W piaseczyńskim warsztacie miał naprawiać auta. Ale chciał lepiej zarobić

Policjanci zatrzymali 35-latka, który w warsztacie samochodowym przetrzymywał duże ilości narkotyków. Były między innymi poukrywane w schowkach pojazdów oczekujących na naprawę.

Jeden z policjantów otrzymał informację, że w jednym z warsztatów samochodowych znajdujących się na terenie powiatu piaseczyńskiego mogą znajdować się środki odurzające.

W schowkach samochodów

Funkcjonariusze pojechali na miejsce razem z psem tropiącym. Podczas przeszukania znaleziono narkotyki ukryte w wielu trudno dostępnych miejscach, między innymi w schowkach pojazdów pozostawionych przez klientów do naprawy.

Właściciel warsztatu, 35-letni mężczyzna, trafił do policyjnej celi. Łącznie na terenie warsztatu policjanci zabezpieczyli 70 gramów amfetaminy, ponad 16 gramów marihuany oraz tabletki ecstazy.

Kolejny zatrzymany

Tego samego dnia w Piasecznie po pościgu zatrzymany został 37-letni mężczyzna podejrzewany o rozprowadzanie środków odurzających. Policjanci w jego mieszkaniu znaleźli ponad 44 gramy kokainy.

Obie sprawy przejęli mundurowi z wydziału dochodzeniowo-śledczego w Piasecznie. Według policjantów mają one charakter rozwojowy, i w obu sprawach funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Byłeś świadkiem wypadku? Coś niepokojącego dzieje się w Twojej okolicy? Napisz do nas: metrowarszawa@agora.pl

"Nieudolna próba wybielenia urzędników Lecha Kaczyńskiego". H. Gronkiewicz-Waltz po decyzji komisji reprywatyzacyjnej

Więcej o: