Komentarze (64)
Przejścia naziemne rondo Dmowskiego. Rewolucyjna zmiana w centrum stolicy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bartekgryko

  Oceniono 16 razy -8

  Prędko to przegłosujmy zanim dotrze do wszystkich, że to bez sensu

 • striepo

  Oceniono 30 razy -8

  czy to zmniejszy korki np autobusów jadących od Marszałkowskiej/ pl. Konstytucji jadących w stronę centralnego czy nadal wjedzie tylko 1 przegubowy i ze 2 samochody i podróż zamiast 3 minut (pl. Konstytucji --> Centrum) ponad 10 potrafi zabrać, na przystanku Centrum bardzo często kanary wchodzą i wiele razy widziano jak osoby z "ważnym" 20 minutowym biletem były traktowane jak zwykły gapowicz
  zamiast malować pasy na powierzchni lepiej namalować kierunki ruchu w przejściu podziemnym by ludzie nie chodzili jak święte krowy tylko skoro mamy ruch prawo stronny, żeby prawej strony sie trzymali, zwłaszcza na schodach

 • green_is_bad

  Oceniono 27 razy -9

  Czerscy - ciekawe jaka jest motywacja uporczywego onanizowania przez was gangu niejakiego MenCWELA, reprezentującego jakiś promil mieszkańców stolicy?

 • wmr2000

  Oceniono 23 razy -11

  Wymyślcie jakąś piramidalną głupotę a ratusz ją podchwyci i zrealizuje

 • bartekgryko

  Oceniono 33 razy -13

  To jedno z niewielu miejsc w warszawie, gdzie NIE MA WYPADKÓW Z UDZIAŁEM PIESZYCH, na tym skrzyżowaniu piesi nie są potrącani, nie giną pod kołami samochodów, autobusów czy tramwajów. Kto nie wierzy odsyłam do statystyk dostępnych na stronach miasta.
  KOMU TO PRZESZKADZA ? Komu zależy, żeby ludzie ginęli ? W imię pozornej wygody dramatycznie ogranicza się bezpieczeństwo. To jest chore.

 • jawu

  Oceniono 49 razy -13

  Ile osób zginęło pod kołami samochodów w przejściach podziemnych ? Zero. Ile osób zginęło na przejściach dla pieszych ? W pierwszych dniach tego roku kilka. Wniosek: rugowanie przejść podziemnych jest działaniem pogarszającym bezpieczeństwo. Dla inwalidów i rodziców z wózkami są windy. Windy mają działać (należy to egzekwować). Rowerzyści na ulicę - im więcej rowerzystów tym bezpieczniej (ja tylko powtarzam).

 • kriso135

  Oceniono 28 razy -14

  Uwielbiam tę hipokryzję politruków z czerskiej, którzy z jednej strony ronią krokodyle łzy nad matkami z wózkami i staruszkami, które muszą się "przeciskać" przejściami podziemnymi, a z drugiej lamentują, że tylu pieszych ginie na pasach. Tak naprawdę te przejścia potrzebne są tylko pedalarzom, którym nie chce zdjąć się d...y z siodełka. Mam nadzieję, że wcześniej zamkną hanię-szmalcowniczkę z jej przydupasem puchalskim.

 • Black Swan

  Oceniono 39 razy -15

  kolejna kupa przeciwko mieszkańcom... Ta konkretna władza zrobi chyba wszystko by życie nam utrudnić...
  Trzaskowski z tym nic nie zrobi więc zwracam się do pana Jakiego.. Panie Jaki; oczekuję od pana (jako prezydenta Warszawy) że debilom z takich pasożytniczych organizacji jak te "miasto jest nasze" czy "siskom" zasunie solidnego kopa w dupę bo to oni zasrywają nam miasto i utrudniają życie... Niech pan zobaczy tylko jakiego syfu narobili koło Dworca Centralnego to sam pan będzie wiedział co z nimi trzeba zrobić...

 • Janusz Tokarski

  Oceniono 25 razy -19

  powinni wzorem któregoś miasta w Chinach zrobić przejścia naziemne ale w formie kolistej estakady (takie rondo na wysokości) na wysokich palach z windami dla niepełnosprawnych i kobiet z dziećmi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX