Tragiczny wypadek na Łopuszańskiej w Warszawie. Na budowie zawalił się strop

Przy ulicy Łopuszańskiej 22 w Warszawie zawalił się strop. Informacja pojawiła się w serwisie tvnwarszawa.pl. Policja z Ochoty potwierdza, że doszło do zdarzenia.

Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zawaleniu się stropu przed godziną 9. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przy Łopuszańskiej 22 na budowie hali.

Zginął na miejscu

- Zawalił się strop, jedna osoba została przygnieciona - informuje straż pożarna.

Policja z Ochoty informuje, że jeden z mężczyzn, który pracował na budowie, zginął na miejscu. - Drugi trafił do szpitala - dodaje Edyta Wisowska z KRP.

Na miejscu był prokurator, który będzie wyjaśniać okoliczności wypadku. Policja powiadomiona została inspekcja pracy oraz inspektor budowlany.

AKTUALIZACJA: Skontaktowała się z nami Centrum Handlowe, na terenie którego doszło do wypadku. Jak informuje w oświadczeniu prace na terenie centrum wykonywane były przez zewnętrzną firmę remontową.

"Remontowane pomieszczenie techniczne znajduje się w wewnętrznej części hali centrum, która na czas prac remontowych została oddzielona od reszty obiektu zgodnie z zasadami BHP. Zarówno klienci, jak i pracownicy Centrum Handlowego nie mają do niej dostępu. Władze Centrum Handlowego i podwykonawca prac remontowych współpracują ściśle z odpowiednimi służbami. Sklepy oraz pozostałe obiekty usługowe działają bez zmian, a Klientom odwiedzającym centrum nie zagraża żadne niebezpieczeństwo" - brzmi treść oświadczenia.

Jesteś świadkiem wypadku lub zdarzenia w Warszawie? Napisz do nas lub wyślij zdjęcia: metrowarszawa@agora.pl

Więcej o: