Śmiertelne potrącenie przy Dworcu Zachodnim. Były utrudnienia. Pociągi omijały cztery stacje

Pociąg potrącił śmiertelnie mężczyznę w rejonie Dworca Zachodniego. ZTM ostrzegał przed utrudnieniami - pociągi omijały stacje Ochota, Śródmieście, Powiśle i Stadion.

Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg w okolicy Dworca Zachodniego w Warszawie. Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 17 na torach w kierunku Warszawy Wschodniej.

Na miejscu policja i prokuratura ustalały okoliczności śmierci mężczyzny. - Doszło do takiego zdarzenia - słyszymy w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji. Na razie służby nie udzielają żadnych dodatkowych informacji.

Utrudnienia SKM i KM

"W związku z zablokowanym przejazdem na szlaku Warszawa Zachodnia-Warszawa Wschodnia występują utrudnienia w kursowaniu SKM linii S1, S2 oraz KM linii R1, R2, R3, R6, R7, R8" - informował Zarząd Transportu Miejskiego.

Jak czytamy, "pociągi SKM i KM jadące w kierunku wschodnim kierowane są przez stację Warszawa Centralna z pominięciem stacji Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion".

ZTM zastrzega, że możliwe są opóźnienia i skrócone relacji, a nawet odwołania pociągów.

Utrudnienia zakończyły się o godz. 20:30.

Więcej o:
Komentarze (4)
Śmiertelne potrącenie przy Dworcu Zachodnim. Były utrudnienia. Pociągi omijały cztery stacje
Zaloguj się
 • bartekgryko

  Oceniono 18 razy 12

  Pociąg potrącił śmiertelnie mężczyznę w rejonie Dworca Zachodniego. - nie wiem jakim trzeba być baranem, żeby tak pisać... pociąg zjechał z torów, klucząc gonił mężczyznę, w końcu dopadł i potrącił. Nie... to ktoś wpadł pod pociąg.

 • T. S.

  Oceniono 9 razy 9

  Jeśli zablokowany jest ruch , to chyba nie było to w obrębie peronów (wtedy zablokowano by tylko jeden tor na jednym peronie). A jeśli to było poza dworcem, to co ten człowiek tam robił? Desperat?

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 2 razy 2

  Hehehhe ograniczyć prędkość pociągów do 10 km/h zwęzić tory wybudować progi zwalniające pieszy ma zawsze pierszeństwo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX