W szóstkę zdewastowali bar azjatycki. Policja w ostatniej chwili złapała sprawców

Policja z Lesznowoli zatrzymała sześć osób, które zdemolowały i okradły azjatycki bar w powiecie wołomińskim. Usłyszeli już zarzuty zarówno za kradzież, jak i za zniszczenie mienia.

W sprawie ataku na bar azjatycki w Lesznowoli policjanci otrzymali zgłoszenie tuż po północy.

Kradzież i dewastacja

Gdy policjanci dotarli na miejsce, sprawcy właśnie oddalali się z miejsca zdarzenia samochodem bmw. Funkcjonariusze w ostatniej chwili zagrodzili im drogę.

W pojeździe siedziało pięciu mężczyzn i kobieta. Wszyscy w wieku od 18 do 24 lat. Policjanci podczas kontroli samochodu znaleźli między innymi znaczną ilość różnego rodzaju napojów oraz wyposażenia barowego.

Jak podaje policja, bar został zdewastowany. Zniszczone zostały meble, skradziono wyposażenie. Jak wynika z policyjnych ustaleń, mimo młodego wieku zatrzymani mieli już wcześniej konflikt z prawem. Dodatkowo przy jednej z osób policjanci znaleźli środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy.

Zarzuty

Policjanci przedstawili już wszystkim zatrzymanym zarzuty zarówno za kradzież, jak i za zniszczenia mienia. Ponadto jeden z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Więcej o: