Mężczyzna wskoczył na tory metra. Próba samobójcza? "Był pod wpływem środków odurzających"

W warszawskim metrze doszło do niepokojącego zdarzenia. Młody mężczyzna wskoczył na torowisko. Rzeczniczka prasowa mówi, że był pod wpływem środków odurzających.

Do incydentu doszło na stacji Wawrzyszew na I linii metra. Wideo nagrał jeden z pasażerów znajdujących się w pociągu. 

Mężczyzna wskoczył na tory

Na nagraniu widzimy, że mężczyzna stoi na torowisku rozkładając ręce. Po chwili wdrapuje się na platformę i kładzie się tuż przy krawędzi. Ludzie znajdujący się w metrze ruszają mu na pomoc. Próbują odciągnąć chłopaka od torów. Ten stawia jednak opór - rzuca się i odpycha. Mężczyzna zachowuje się, jakby był pod wpływem narkotyków lub alkoholu.

 

Pracownicy interweniowali

Rzeczniczka prasowa metra mówi, że do zdarzenia doszło ponad tydzień temu. Potwierdziła, że osoba, która wskoczyła na tory była pod wpływem środków odurzających. 

- Nasi pracownicy szybko interweniowali. Nic mu się nie stało. Wezwaliśmy karetkę pogotowia, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku. Wezwano również funkcjonariuszy policji - mówi w rozmowie z wp.pl.

Nie wiadomo jeszcze, czy młody mężczyzna zostanie ukarany. Funkcjonariusze policji spisali protokół i prowadzą w tej sprawie śledztwo. 

Próba samobójcza?

Film na YouTube został zatytułowany "Próba samobójcza Metro Wawrzyszew". Internauci podejrzewają jednak, że odurzony mężczyzna chciał się tylko popisać i sam nie wiedział do końca, co robi. 

- Sam [tam] wyszedł, zanim pociąg nadjechał. Bananowe dzieci się bawią - komentuje Agnieszka.

Więcej o: